bir tampon arabayı bu kadar mı değiştirir.

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun.benimde başıma gelmişti daha önce aracımın tamir bakım işlerini samsunda yaptırıyordum.özel servisin birinde aracım 2 hafta kaldı yarım depo benzin yarım depo gaz bitmiş 750 km yol yapmışlar içindeki pisliği sölemiyorum bile.ama ben ne yaptım işçilik olarak 600 tl alacaklardı 300 tl sini kestim.buda size ders olsun dedim

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun.benimde başıma gelmişti daha önce aracımın tamir bakım işlerini samsunda yaptırıyordum.özel servisin birinde aracım 2 hafta kaldı yarım depo benzin yarım depo gaz bitmiş 750 km yol yapmışlar içindeki pisliği sölemiyorum bile.ama ben ne yaptım işçilik olarak 600 tl alacaklardı 300 tl sini kestim.buda size ders olsun dedim
iyi kabullenmişler..

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş

İnsaflısın Yinede Yaptıkları Gaspa Giriyor Neticede

Fiestaya Yeni Tampon Hayırlı Olsun

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu olaydan sonra bakıma az kaldı 200km falan bende başından ayrılmıcam. Geçmiş olsun.

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmil olsun ve hayırlı olsun , yakışmış:eyv