Bir Terslik Var Üstümüze Hadi Bakalim ..

utku

Utku GÜLOĞLU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bununla geçmiş olsun Tayfun, işte bir kişinin dikkatsizliği yüzünden neler oluyor. Hasar tamir edilir ama kalıcı olan tramer kaydı ve hasarlı yerlerin tamiri için boyanan kısımlar. Yarın öbür gün satmak istediğinde gel de anlat alıcıya hasarın nasıl olduğunu ve büyük olmadığını... Çok geçmiş olsun kardeşim...

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah beterinden korusun , geçmiş olsun can sıkıcı bir durum ama size bişey olmasın .

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Büyük geçmiş olsun, can sıkıcı durumlar bunlar, fakat her şey her an olabiliyor bu hayatta sağlık olsun demek gerekiyor, elden başka bir şey gelmez. ALLAH Beterinden korusun hepimizi.

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi geçmiş olsun valla üzüldüm :( nazar değiyor işte.. bi konuda abi çok paylaşıyosun arabanın resimlerini nazar değicek felan demiştim açmasamıydım şom ağzımı..

recoba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba ;

Bugün Akşam Araçim İle Dükkana Doğru Yola Çiktim .. Normal Şeridimde Giderken Sağ Tarafta Bulunan İsparta Petrol Servis Araçi Önüne Araç Çikmasi Gerekçesiyle Kendini Önüme Ativerdi ve Olan Bundan Sonra Oldu .. Sağ Taraf Ayna , Ön Kapi , Arka Kapi , Arka Çamurluk Komple Sürttü Geçti .. Birz Daha Sikiştirsaydi Kaldirma Çikacaktim Allahtan Geçte Olsa Farketti.. ALLAH Beterinden Saklasin Demekten Başka Bişey Yapamadik Haliyle .. Bu Üzücü Olay İle Artik Nazarmi Diyelim Dikkatsizlikmi Diyelim Araçimin İlk Kazasi Olmuş Oldu..

Üzücü Bir Durum Ama Elden Bişey Gelmiyor..

çok geçmiş olsun allah beterinden korusun allah korktuğun yerlere uğratmasın.inşallah

ataman67

Ataman YÜCESAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun

snoopvast

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hepinize Çok Tsk Ederim Arkadaşlar , Kaç Zamandir Aranizda Değildim İnanin Bu Olay Beni Herseyden Soguttu.. :berbat :berbat

Bugün Yapilan Yer İle Görüştüğümde Eksperin Tramere Verdiği Rapordan Sonra %100 Karşi Tarafin Suclu Oldugunu Öğrendim.. 2 Gündür Yapiliyor Muhtemelen Önümüzdei Hafta İçi PErşembe Çikacak :(:(

metehancihangir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tayfun abi büyük geçmiş olmasın Allah daha beterinden korusun senin canına bişey gelmesin abi

tolgad06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Çok çok geçmiş olsun cana gelmesin Allah korumuş...