Bir yerden başlamak gerek Araç alıyorum..

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tipo 1.6'larda güzeldir bir zamanlar o vardı mahallede bir abimizle onla çok gezdik o zamanlar çok güzel arabaydı iyi gidiyodu :)

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanırım yanlış bir seçim lakin Maddi yönden bakıldımı şuan sana en makül araç kardeşim

Hayırlısı olsun artık ayağını yerden kessin seni zor durumda bırakmasın yeter, zamanla en iyilerine'de sahip olursun zaten.

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç o fiyatlarda alabileceğinizin en mantıklısı.Çünkü uno sizi üzmez diye düşünüyorum kötü bir araç değil bende kullandım ve gayet rahattı.

ayrıca paliolarda var onlarada bakabilirsiniz

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun kardeşim. Uno'yla başla sonra yavaş yavaş yükseltir gidersin. Allah ömür versin yeter ki, hepsi zamanla olur gider.

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun. bende unoyu test etme fırsatı bulmustum sprıngı almadan once ..az yaktığıyla bılınır ama 25 kurustan az yakmazz..ve cok ufak benım dizlerim direksıyona değiyordu.tek olumsuz tarafları buydu ilk gözlemlerım neticesınde.ama ufak şirin bi araba qw

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uno iyidir ya üzmez çok vefakardır ama çok şey beklememek kaydıyla:aytuğ
:eyv
Sanırım yanlış bir seçim lakin Maddi yönden bakıldımı şuan sana en makül araç kardeşim
Hayırlısı olsun artık ayağını yerden kessin seni zor durumda bırakmasın yeter, zamanla en iyilerine'de sahip olursun zaten.
yapacak birşey yok kardeşim hiç yoktan iyidir Allah nasip ederse bizi idare etsin şimdilik ilerde güzel bir araca girerim :eyv
Araç o fiyatlarda alabileceğinizin en mantıklısı.Çünkü uno sizi üzmez diye düşünüyorum kötü bir araç değil bende kullandım ve gayet rahattı.
ayrıca paliolarda var onlarada bakabilirsiniz
teşekkür ederim gözlemlerime göre iyisini bulursan binersin bu araca :)

hayırlı olsun. bende unoyu test etme fırsatı bulmustum sprıngı almadan once ..az yaktığıyla bılınır ama 25 kurustan az yakmazz..ve cok ufak benım dizlerim direksıyona değiyordu.tek olumsuz tarafları buydu ilk gözlemlerım neticesınde.ama ufak şirin bi araba qw
18 kuruş uzun yol 20 krş şehir içi arkadaşımın dediğine göre tabi teşekkür ederim
Hayırlısı olsun kardeşim. Uno'yla başla sonra yavaş yavaş yükseltir gidersin. Allah ömür versin yeter ki, hepsi zamanla olur gider.
aynen abim Allah büyük ;)teşekkür ederim:eyv

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Hayırlı Olsun

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,