Birçok Sürücünün Unuttuğu Bu Detay Sizce Tesadüf Olabilir mi?

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Genellikle acemi şöförlerin araba kullanırken unuttukları bir detay var.

Yapılan araştırmaya göre söz konusu detay araba resmi çizilmesi istenen kişilerin %92'si tarafından unutuluyor.

Sizce bu tesadüf olabilir mi? :)

http://www.viraligo.com/bircok-suru...in+unuttugu+detay&utm_campaign=facebook+boost

çok güzel bir paylaşım :eyv

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel paylaşım ancak istanbulda araç kullanan birisi olarak önümdeki aracın dikiz aynasına bakıp bakmadıgını direksiyonun ve aracın yolda gidişincen anlıyorum ona göre temkinli devam ediyorum örnek mesela önümdeki aracın yol çizgilerinin neresinde seyrediyo diye hesaplıyorum genelde ordan baglantı kurarak

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel paylaşım ancak istanbulda araç kullanan birisi olarak önümdeki aracın dikiz aynasına bakıp bakmadıgını direksiyonun ve aracın yolda gidişincen anlıyorum ona göre temkinli devam ediyorum örnek mesela önümdeki aracın yol çizgilerinin neresinde seyrediyo diye hesaplıyorum genelde ordan baglantı kurarak

İstanbuldaki şöförler bi alem zaten :) adam daha dönüşünü hesaplayamıyo trafikte durduğum yerde geldi taktı çamurluğa bugün bi tane öküz bunun gibi kat kat var

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel paaylaşim tesekkürler :eyv :eyv

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Anlamlı :eyv

selcukyilmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel düşünülmüş fakat zor bir detay... far veya stop çizmeyenler de olmuştur ki bunlar da zamanı geldiğinde hayati öneme sahiptir... direksiyon çiz deyip sinyal kolu çizmeyenlere de sinyalin ne kadar önemli olduğunu söyleyebiliriz... evet sinyal de çok önemli... mutlaka sinyal verin yoksa o sinyal kolunu... neyse, görüşürüz... :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel düşünülmüş fakat zor bir detay... far veya stop çizmeyenler de olmuştur ki bunlar da zamanı geldiğinde hayati öneme sahiptir... direksiyon çiz deyip sinyal kolu çizmeyenlere de sinyalin ne kadar önemli olduğunu söyleyebiliriz... evet sinyal de çok önemli... mutlaka sinyal verin yoksa o sinyal kolunu... neyse, görüşürüz... :)

:D doğru lafa ne hacet :eyv