Biri hız mı dedi ?

Nothing

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayır benim bilgisayarda dns ayarlanmadı normal otomatik ip. Kapalı olduğu zaman giremiyordum zaten.

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bilgisayardan denedim şimdi erişebiliyorum teşekkürler. Telefon hala erişemiyor tüm ayarlarını sıfırladım ama değişim yok. Avea nın yasak kalktığından haberi yok galiba :) wireless a geçince eklerim videoları youtube a..

akigo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Max 135 oda sollarken vs deneyimlerime dayanarak soyleyebilirim ki 2 defa Hollanda Turkiye arasi yolculuk yaptim,Almanya'dan gecerken hiz siniri bile yoktu ve verdigim hiz sinirini asla asmadan geldim ve beni 150 160 ile sollayanlarin coguyla tr yakinlarinda yada sinir kapisinda karsilastim.En iyisi guvenli hizda istikrarli gitmek.Suda varki Almanyada 140 la bile araba sollarken 2 km arkadan sellektorle geliyorlar :)

king_036

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim fluenceden aklım bişey kesmedi bazen çok güzel gidiyor bazende at arabası oluyor güven konusuna gelincede kardes 10 yasından beri arabalarla aşır neşirim ilk arabamda 15 yasında şahin s ide liseye arabayla gider gelirdin yani foto çekme falan bnm için çocuk oyuncağı tabi yaş ilerliyor şuanda 25 yaşındayım bi araba sollarken bile tırsıyorum reflekslerim mi zayıfladı acaba :))

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

defectboy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bilgisayardan denedim şimdi erişebiliyorum teşekkürler. Telefon hala erişemiyor tüm ayarlarını sıfırladım ama değişim yok. Avea nın yasak kalktığından haberi yok galiba :) wireless a geçince eklerim videoları youtube a..

Yanlış bilgilendirme olmasın. Youtube hala kapalı ama sadece Gölbaşı Asliye ve Ceza Mahkemesi'nin yasağı kaldırıldı. TİB hala idari tedbir uyguluyor :(