Birşey yapamıyorsak en azından bir imza atalım .

purmol

Bilgi Girilmemiş
386402_541030955927049_1384398492_n.jpg

Kuzey Kutbu'nu koruma mücadelemiz devam ediyor. Bize katılmadıysan ve katılmak istersen: Kuzey Kutbu'nu Kurtar | Greenpeace

Buzullar, Kuzey Buz Denizi'nde 800.000 yıldan fazladır varlar. Erimelerinin başlıca nedeni, bizim kirli fosil yakıt petrolü tüketmemiz. İnsanlık tarihinde ilk kez Kuzey Buz Denizi, yakın gelecekte tamamen buzulsuz kalma tehlikesiyle karşı karşıya. Bu, sadece bölgede yaşayan insanlar, kutup ayıları, boynuzlu balinalar, deniz aygırları ve diğer canlılar için değil, hepimiz için yıkıcı sonuçlar doğurur. Dünyanın kutbundaki buzullar, güneş ışınlarının çoğunu uzaya geri yansıtıyor ve böylece gezegenimizin serin kalmasını; tarım yapabilmek için gerekli olan iklimsel şartların sabit kalmasını sağlıyor. Buzulları korumak demek, aynı zamanda kendimizi korumak demek.

Evet insan oğlu artık doyumsuzlaştı ve hepimiz biliyoruz ki büyük şirketler artık para uğruna ne insan a ne doğaya ne de başka bir şey e değer verir oldu. Türkiye de Hes ler ,nükleer santraller vs. ler . Dünyada farklı olaylar ve dünya için ve yaşam için herşey için önemli olan buzullar. Herşey i bir kağıt parçası uğruna kaybediyoruz , hiç birşey yapamasak ta bu kampanya için imza verelim.

Son düzenleme:

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Evet bir imza deyip geçmeyin en yakın örnek maslak 1453 rezaletidir,bir başka platformda ama İMZA'ların gücüyle engellendi,greenpeace ise gerçekten çok asil bir savaşın içinde ben yıllardır destekliyorum ve çok güzel gelişmeler elde edildi çok savaş kazanıldı bugüne kadar emin olun ve tüm bunların %80'i birer İMZA ile oldu:eyv

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Katılıyor Destekliyorum Lakin, Memlekette Bu Kadar Aç - Açıkta Olan İnsan Varken. Akşam Eve Giderken Cebindeki 5 - 10 Kuruşları Toparlayıp 1 Ekmek Parası Çıkarmaya Çalışan İnsan Varken, Kutupların Ayrı - Dünya'nın Ayrı Diyorum, Öleceksek Hepimiz İnsanca Ölelim. Bugün Akşam Eve Dönerken Cebimde Sadece Sigara Param Kalmış İdi, Yan Tarafta Oturan Bir Adam Gördüm Yanında 1 Valiz ve Önünde '' Yolda Kaldım '' Yazan Bir Kağıt Parçası, Öyle İnsanların Duygularını Suistimal Ederek Dilencilik Yapan Kişilere'de Benzemiyordu Amcam Kafası Önde Kaldıramıyordu Bile Yukarı. Bir Elimde'ki Paraya Baktım Birde Adama Kendi Kendime Ne Olur'ki Bu Gece'de Sigara İçmeyelim Dedim ve Son Paramı'da Verdim Amcama. Anlatmak İstediğim Dünya'da Böyle Zor Durumda Olan İnsanlar Varken Güneşin +5 Derece Fazla -5 Derece Az Olması, Kutupların Erimesi Ayıptır Söylemesi Umurumda Değil. Açıkçası Dünya Zaten Yaşanacak Bir Yer Değil, Fazla Kasmanın Manası Yok. ( Tabi Bunlar Benim Görüşlerim )

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Katılıyor Destekliyorum Lakin, Memlekette Bu Kadar Aç - Açıkta Olan İnsan Varken. Akşam Eve Giderken Cebindeki 5 - 10 Kuruşları Toparlayıp 1 Ekmek Parası Çıkarmaya Çalışan İnsan Varken, Kutupların Ayrı - Dünya'nın Ayrı Diyorum, Öleceksek Hepimiz İnsanca Ölelim. Bugün Akşam Eve Dönerken Cebimde Sadece Sigara Param Kalmış İdi, Yan Tarafta Oturan Bir Adam Gördüm Yanında 1 Valiz ve Önünde '' Yolda Kaldım '' Yazan Bir Kağıt Parçası, Öyle İnsanların Duygularını Suistimal Ederek Dilencilik Yapan Kişilere'de Benzemiyordu Amcam Kafası Önde Kaldıramıyordu Bile Yukarı. Bir Elimde'ki Paraya Baktım Birde Adama Kendi Kendime Ne Olur'ki Bu Gece'de Sigara İçmeyelim Dedim ve Son Paramı'da Verdim Amcama. Anlatmak İstediğim Dünya'da Böyle Zor Durumda Olan İnsanlar Varken Güneşin +5 Derece Fazla -5 Derece Az Olması, Kutupların Erimesi Ayıptır Söylemesi Umurumda Değil. Açıkçası Dünya Zaten Yaşanacak Bir Yer Değil, Fazla Kasmanın Manası Yok. ( Tabi Bunlar Benim Görüşlerim )

Yapıştırrr... :D kardeşim...

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş

Ama benim için çok önemli değerli kardeşim
;)zira 2 çocuğumunda daha temiz bir dünyada yaşamalarını istiyorum ve bunun içinde hiçbirşey yapmamak yerine ufakta olsa birşey yapmayı seçiyorum;)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkesin derdi sadece para.... Her nedense akılları başlarına kendi canları yanınca geliyor... bu duzen bole olmus artık mecbur alısmak zorundayız daha kotulerıne karşı bu bıle ıyı...

purmol

Bilgi Girilmemiş
Eğer dünya diye birşey kalırsa , ileriki nesiller çok iyi anacaklar arkamızdan bizi dimi ? Kişisel değil evrensel bakabilmek önemli. Her görüş e saygı illaki duyuyoruz o ayrı mesele. Ama ne biz bu düzende yaşamak zorundayız nede ileriki nesiller bu düzenin pisliğini çekmek zorunda !