Bizim 4x4'ümüz Yok Ancak Kangoo'muz var... :)

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam Competus u kangoo için mi kullanacaksın ? eğer kangoo içinse ben tavsiye etmem o arazi aracı lastiği kangooyu yorar. senin dediğin ebat 205/70/r15 benim eski mazda pick up'daki lastiklerindendi :)

Aslında benide düşündürüyor ön takıma zarar verir mi diye düşünüyorum ancak 70 yanak süspansüyonu rahatlatır diye düşünüyorum çünkü darbenin çoğunu lastik emecek.195x70x15 de yok.Aslında tam jip olur bu lastikle ama düşünmeye devam :)

Sorum normal jantlarına 205 lastik sorun yaratır mı yani üzerindeki orijinal jantlara 205x70x15 tabanlı taksak olur değil mi?

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında benide düşündürüyor ön takıma zarar verir mi diye düşünüyorum ancak 70 yanak süspansüyonu rahatlatır diye düşünüyorum çünkü darbenin çoğunu lastik emecek.195x70x15 de yok.Aslında tam jip olur bu lastikle ama düşünmeye devam :)

Sorum normal jantlarına 205 lastik sorun yaratır mı yani üzerindeki orijinal jantlara 205x70x15 tabanlı taksak olur değil mi?

valla durumu ne olur bilemem de eğer öyle bir şey yaparsan ne olduğunu bilmek isterim hocam :)

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Masallah. Nefret ediyorum Ankara havasindan. Ne kar var ne yagmur . Kuru ayaz soguk baska bisey yok.