Bizim clioyu kediler çok seviyor...

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabayı aldığımda motor kapyunu açtığımda hep kedi tuyu mevcuttu.. neyse onu güzelce diş fırçasıyla temizlemiştim.. Şimdide bu kedi arabanın üstünden inmiyormuş :) nedir bizimkinin kedilerden çektiği :p

183981_10151200825243346_1069655568_n.jpg

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
acaba diyorum kedi tüylerini temizlesen de cezbedici bir koku mu kaldı qw benimkinin üstünde uyumuyorlar hiç atladıklarında alarm vik vik yapıyor ürküp kaçıyorlar galiba, aslında isterdim gittiğimde bulayım tepesinde bir tüy yumağı :D içinde değil ama üzerinde olsunlar lütfen:D

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
naptın sen panpaaaa bızım mahallenini sarı kedisi gibi garaja cekmediğim gün geliyo 30 tane arabayı bırakıyo benım arabanın kaputa yerleşiyo işin ilginç tarafı arabayı sahıplenmesi hoşuma gidiyo kimseyide yaklaştırmyı çocuklara mırıldamış geçen gün abi diyolar senın arabaın üstünde sarı bitane kedi oturmuş bızı yaklaştırmadı diyo çocuklar gül gül öldük

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
naptın sen panpaaaa bızım mahallenini sarı kedisi gibi garaja cekmediğim gün geliyo 30 tane arabayı bırakıyo benım arabanın kaputa yerleşiyo işin ilginç tarafı arabayı sahıplenmesi hoşuma gidiyo kimseyide yaklaştırmyı çocuklara mırıldamış geçen gün abi diyolar senın arabaın üstünde sarı bitane kedi oturmuş bızı yaklaştırmadı diyo çocuklar gül gül öldük

hehe ben de bir kedi bulsam güvenebileceğim bırakacağım işte rahat rahat:)

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçenlerde arabayı çalıştırdım geri geri giderken bitane kedi kuyrugunu dikerek önümden kaçtı gitti peşine bitane daha gidince durdum karşıda oturan komsu senın arabanın motorundan çıktılar dedi, allahtan kayışların oldugu yerde değillermiş

kısın motor sıcak oldugu için hayvan geliyor yapacak bişey yok, her sabah arabayı çalıştırmadan önce kornaya bikere basarsak zarar görmeden kaçarlar

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizimkilerin koruduğu yok yaw direk ısınma için motor civarlarında takılyorlar :) sabahları çalıştıradan kornaya basmak mantıklı...

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
geçenlerde arabayı çalıştırdım geri geri giderken bitane kedi kuyrugunu dikerek önümden kaçtı gitti peşine bitane daha gidince durdum karşıda oturan komsu senın arabanın motorundan çıktılar dedi, allahtan kayışların oldugu yerde değillermiş

kısın motor sıcak oldugu için hayvan geliyor yapacak bişey yok, her sabah arabayı çalıştırmadan önce kornaya bikere basarsak zarar görmeden kaçarlar

ben kapıları açıp kapayıp ön kaputa vurup ses çıkarıyordum kapı çalar gibi, kısa bir korna da daha iyi uyandırıcı görev görebilir, mantıklı:eyv

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşım kediden dolayı benimde başım dertte motorun arka kısmındaki keçeye karşı bir zafları var, bende anlamış değilim ne dir bu çekiciliği :)