Blackline F7R ...

tozgenc61

Tunahan ÖZGENÇ-Trabzon,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah hayırlısıyla kazasız belsız binmek nasip olur inşallah.
Gerçekten emeğinin karşılığını sonuna kadar veren bi araç '' coupe ''

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Helal olsun bi F7R daha canlanıyor sayenizde :eyv
Yalnız birkaç ufak ilavem olacak bulabilirseniz orjinal ön farları ve arka sileceği değiştirin. Özellikle silecek kötü duruyor ;)
Bunların haricinde iç döşemelere herhangi bir işlem yaptınız mı?

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Allah Kaza - Bela Vermesin :eyv

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Maşallah kazasız belasız :eyv

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah f7R a bakalım hayırlısı olsun...Jantları değiştir aynen ilk önceligin bu olsun aldım demişsin zaten :eyv bide angel far fena dururdu bence buna yılan olur...

memo_16

Bilgi Girilmemiş
maaşallah, kazasız belasız cezasız kullanmalar :eyv

egegunesi

Aytaç ATEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mehmet hayırlı olsun.güle güle kullan kazasız belasız. baya bi uğraşmışsın.
bi coupeci dahamı oldu şimdi :D

CanCaloz

Can ALBAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hay maşallah :) mehmet abi hayırlı olsun seni aramızda görmekte mutluluk verici nerelerdesin yahu :) aracında çok güzel gene siyahtan vazgeçmemişsin. kazasız belasız sürüşler dilerim.

mmteSn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Öncelikle herkese teşekkürler.. Çok çok daha iyileri sizlerin olsun.. Coupe benim için bir hayaldi gerçek oldu diyebilirim. Rabbim hayalimizde bile olmayanı nasib ediyor.. Şükürler olsun...

Oyy oyy baya yol katettin sonuçlarınıda almaya başlamışsın. Maasallah yavruya 21 marttan önce görüşelim neolur neolmaz (:)

Ne zaman istersen görüşelim abi :)

Maşallah çok güzel olmuş,kazasız belasız kullan kardeşim...:eyv

Abim çok sağol..

hayırlı olsun mehmet, allah kaza bela vermesin, güzel bir coupe, sevindim valla.

Haldun abim ankaraya geldiğinde coupe özlemi giderebileceğin bir aracımız oldu hepimize hayırlı olsun :)

abi hayırlı olsun tekrar baya bişiler olmuş ufak tefek diye başlıyosun neler neler çıkıyo

Senin kadar tecrübeli değiliz be kardeşim.. Senin maşallahın var.. bişiler çıkıcak inşallah..

Güzel araç , farlarında orjinallerini bulursanız daha iyi olur . Araba genelinde orjinal duruyor .
Orjinale dönük restore yapmanızı tavsiye ederim :)

Maşallah Allah kaza bela vermesin :)

Ben zaten hep orjinalden yanayım Kadir inşallah söylediğin gibi olacak.. Çok sağol..

Helal olsun bi F7R daha canlanıyor sayenizde :eyv
Yalnız birkaç ufak ilavem olacak bulabilirseniz orjinal ön farları ve arka sileceği değiştirin. Özellikle silecek kötü duruyor ;)
Bunların haricinde iç döşemelere herhangi bir işlem yaptınız mı?

Sizin F7R konusunda ün yapmış bi insan olarak sizden de tavsiye beklerim tabiki .. Koltukların durumu iyi zaten benden önceki sahibi ön koltukların yanlarını deri yapmış sadece ön sol koltukta ufak bi yıpranma var kumaşta onuda cumartesi kendim halledeceğim inşallah.. Kapı döşemelri de kendi el emeğim olacak bu arada..

Maşallah f7R a bakalım hayırlısı olsun...Jantları değiştir aynen ilk önceligin bu olsun aldım demişsin zaten :eyv bide angel far fena dururdu bence buna yılan olur...

Jantlar kargoda yarın bende inşallah.. hava filtre kutusuda bonusu ...Üstündeki jantları bugün sattım söktüm.. kara jant geziyoruz :)

Mehmet hayırlı olsun.güle güle kullan kazasız belasız. baya bi uğraşmışsın.
bi coupeci dahamı oldu şimdi :D

Aytaç abi bizde girdik o kervana nasip :) abi özledim vallahi görüşelim en yakın zamanda inşallah..

hay maşallah :) mehmet abi hayırlı olsun seni aramızda görmekte mutluluk verici nerelerdesin yahu :) aracında çok güzel gene siyahtan vazgeçmemişsin. kazasız belasız sürüşler dilerim.

Can'ım sağol kardeşim Allah daha iyilerini sana nasib eder inşallah .. Siyah güzel oldu :)

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah kazasız belasız kullan ...