Bluetooth Açılmıyor..!

Storming0

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,

Clio IV 2014 dizel JOY aracım var. Dün araca oturdum radyoyu açtım fakat bluetooth açılmadı. Ayarlardan açmayı denedim. Açık olarak basıyorum fakat açılan bir şey yok. Sol üstte yanıp sönen simge de görünmüyor. Ne yapmak lazım.

Teşekkürler.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,

Clio IV 2014 dizel JOY aracım var. Dün araca oturdum radyoyu açtım fakat bluetooth açılmadı. Ayarlardan açmayı denedim. Açık olarak basıyorum fakat açılan bir şey yok. Sol üstte yanıp sönen simge de görünmüyor. Ne yapmak lazım.

Teşekkürler.
Radyoyu ayarlardan sifirlayip dener misiniz?

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Storming0

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunu bugün akşam deneyeceğim. Durumu yazarım başka başına gelen var mıdır ?

Storming0

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Radyoyu ayarlardan sifirlayip dener misiniz?

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dün akşam ve bu sabah kontağı açtım ardından radyoyu açtım. Eskisi gibi Bluetooth açıldı hemen de telefonu buldu. Bir anlam veremedim ben bu işe.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün akşam ve bu sabah kontağı açtım ardından radyoyu açtım. Eskisi gibi Bluetooth açıldı hemen de telefonu buldu. Bir anlam veremedim ben bu işe.

Zaman xaman sikinti olabilir bu gibi cihazlarda. İki uc sene once caltur da ayni olay basima gelmisti kendi kendine duzelmisti sonra.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

burakkorull

Kayıtlı Üye
35-İzmir
bazen bluetooth kaybı oluyor hem telefonu baştan başlatmak hemde teybi kapatıp kısa süre beklemek ve daha sonra yeniden eşleştirme yapmanızda fayda var daha hızlı bağlantı kurarsınız.