Bluetooth telefon görüşmesi

qpower

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Bluetooth dan sağlıklı biçimde telefon görüşmesi yapabilen var mı? Bana karşıdakinin sesi geliyor ama benim sesim karşıya gitmiyor. Bugün aracın bakımı vardı servise gösterdim.Araç dururken bakıldı telefon görüşmesi yapıldı bir sorun yoktu. Ben de sevinçle eve doğru giderken hemen deneyeyim dedim . Sonuç yine hüsran. Merak ettiğim acaba kronik bir sorun mu? Yoksa aramızda sorunsuz görüşme yapabilen var mı?

Yardımlarınız ve görüşleriniz için şimdiden teşekkürler. Selam ve sevgi ile...

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bir sorun yok. iPhone 7 ile sorunsuz görüşme yapıyorum. Cihazdan ayarlarınızı kontrol ediniz. Kronik bir sorun yok. Serviste de kontrol edilmiş zaten. Başka bir cihazla deneyin aracınız da.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim de sorun yok sadece sesin alttan gelmesine alisamadim.

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bendede sorun yok sadece şunu anlayamadım bluetooth açıkken muzık dınledıgınızde bazen ses gitmesi yaşıyormusunuz ben cihazı iptal ettiğim an normale donuyor

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Bluetooth dan sağlıklı biçimde telefon görüşmesi yapabilen var mı? Bana karşıdakinin sesi geliyor ama benim sesim karşıya gitmiyor. Bugün aracın bakımı vardı servise gösterdim.Araç dururken bakıldı telefon görüşmesi yapıldı bir sorun yoktu. Ben de sevinçle eve doğru giderken hemen deneyeyim dedim . Sonuç yine hüsran. Merak ettiğim acaba kronik bir sorun mu? Yoksa aramızda sorunsuz görüşme yapabilen var mı?

Yardımlarınız ve görüşleriniz için şimdiden teşekkürler. Selam ve sevgi ile...

Dusuk bir ihtimal ama iPhone kullanıyorsanız Bluetooth içerisinde bağlanılan araç seçilip gerekli izinlerin verilmiş olduğuna emin olun. iOS 8 den sonra bağlantı yapılsa bile mikrofon erişimine izin vermemişseniz ses gitmez. Yine ayni sekilde android 6.0 üzerinde de ayni iznin verilmiş olması gerekiyor. Muhtemelen telefonunuzun veya multimedya cihazınızın ayarı ile ilgili bir sorun.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

seymor35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba , bahsettiğiniz sorunu yaşamadım.

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bendede sorun yok sadece şunu anlayamadım bluetooth açıkken muzık dınledıgınızde bazen ses gitmesi yaşıyormusunuz ben cihazı iptal ettiğim an normale donuyor

Evet. O olay telefona bildirim gelince müziğin sesini hissizleştiriyor bende. Komple ses gitmiyor. Makyajlı joy.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
telefonla konuştuktan sonra yapıyor tiz ses gibi

amarulas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cihazın sol üstünde ufak delikleri olan şey mikrofon sesinizi karşıya iletecek olan şey o bende note 3 ve iphone 7 P var ikisindede sorunsuz şekilde konuşuyorum fakat mikrofon biraz uzak kaldığından camlar açıksa karşıdaki kişi sesimi pek fazla almıyor yani alo .. nerdesin .. yoldayım 5dakkaya ... nededin ... yoldayım ... nediyon ... geliyom ulan geliyom (bağırma) ... tamam lan ne bağırıyon ... bağırmadım ... nedediinn .. kapat kapat başlıcam arabanın şeyine diyerek sonuçlanan telefon görüşmelerim çok oldu :D

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
telefonumuzdaki müzikleri dinleyemiyoruz değil mi arkadaşlar? ben youtube u açıyorum video oynuyor.. ses hala bluetooth ile iletiliyor gözüküyor ancak araçtan ses gelmiyor.. Bileniniz var mı sebebini?