BMW HAKKINDA gerçekçi bilgi vermek isteyenler

neyznbrak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Slm arkadaşlar en çok merak ettiğim ve yabancısı olduğum bir araba ve en masraflısı diye baktığım bir firma :) şahsıma özel.konuya gelicek olursak e90 kasalardan 2005-2008 e kadar 3.20i kronik arızaları nedir ve kime sorsam her zaman 3.20 d diyor malum benim amacımda araca benzinli binmek değil lpg bu arabada şart olucak derin bilgilerinizi yazarsanız sevinirim ...

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Açıkcası Bmw hiç bilmediğim ve beğenmediğim bir araç markasıdır. Rfc de pek bmw kültürü olabileceğini sanmıyorum.

neyznbrak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emin ol herkezin bi kafasında kalmıştır :)

c@n

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bmw her zaman bmw dir ama ben e90 kasayi dizel alirdim, ya da hic almazdim..

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Çook eski zamanların hatıraları yada deneyimleri bilmem işe yararmı ama en azından bir fikir olur belki dedim:))80'li 3.15-16 vede 3.20 lerimden bana kalan anılarıslıkçok güçlü:eyvçok çevik:eyvçook yakışıklı:eyvatak vede çevik tabii hızlı:eyv
ammaa çok kaprisli:berbatsürpriz yapmayı pek sever:berbatve bir dengesi bozuldumu tam anlamıyla ömrünü yer:berbatkalite tartışılırmı tartışılmazmı tartışılır tabii hatta fanatikleri bunun yüzünden adam bile bıçaklar:kupatek tavsiyem bu sevda başlamadan git bmw servislerine almak istediğin modelin dandik bazı parçalarını sor bakalım:))hatta kapı çıtasından başla sormaya:))sonrasında zevkte hayatta senin mutlu olman temennimiz elbette:eyvha biz nedenmi reno kullanıyoruz....ıslık

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
e90 eniştemde var oda dizel ama hiç gidipte ne bindim nede kullandım hiç arızasını bile sormadım :) servis yeri var florya da bmw servisi falanda sana yardım edermi etmezmi bilemem

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
E90 Sevdiğim bir kasa :) Yalnız kronik arızaları nelerdir bilemem .

Ben E46 ın 2004-2005 modelini seviyorum :)

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Eski tip motor yakıt çok fazla benzinlileri hakkında pek iyi şeyler duymuyorum ama 3.20d ye binilir BMW E46 lar benim çok hoşuma giden kasadır Kadir kardeşimin dediği gibi ve param olsa bineceğim tek araçtır BMW :)

neyznbrak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
e90 eniştemde var oda dizel ama hiç gidipte ne bindim nede kullandım hiç arızasını bile sormadım :) servis yeri var florya da bmw servisi falanda sana yardım edermi etmezmi bilemem

😄kArdeşim sen hiç ankaraya gelmedin sanırım münihten sonra en fazla bmw burda bulunur 😉

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1670'de Ferdinand Verbiest Diye Cennetlik Bir Adam İlk Otomobil Denen Şeyi Üretmiş, Sonra 1929 Yılında Bmw Otomobil Üretimine Başlamış. 1929 Yılından Bugüne Tek Bir Gerçek Otomobil Üreten Marka Vardır Benim Gözümde Oda Şüphesiz BMW ! Her Şeyi İle Muazzam Bir Marka Bir Mühendislik Dehası, Kusursuz ve Her Tarafından Ruh Fışkıran Otomobiller.

Bmw'nin Tam Karşılığı Yoktur, Aşktır - Tutkudur - Şehvettir - Gösteriştir - Güçtür - Egoizmdir Bmw Her Şeydir Bir Otomobilden Beklediğinizin Çok Çok Daha Fazlasını Size Sunar. Aileniz Varsa Ailenizden Sonra İlk o Gelir Aileniz Yoksa Sizden Bile Önce Gelir.

Bir Bmw'niz Varsa '' Araban Varmı ? '' Diye Sorduklarında '' Arabam Yok Bemewem Var '' Diyebilirsiniz :)

Anlatmakla Olmaz Yaşamanız Gerek.

Gelelim E90 Kısmına Şüphesiz Hemen Hemen Her Bmw'de Olduğu Gibi Bunlarda Kusursuz Ayarında Araçlar. En Önemlisi Bmw Alınacaksa 3.20 ve Üzeri Alınmalıdır 3.16 - 3.18'e Binmek Akıl İşi Değildir, Alacaksın Bir 3.20 Abovvv :))

3.20 Alınacaksa ve Benzinde Binilmeyecekse 3.20d Alın Direk. 3.20İ'lerin Yakıtları Şehir Dışı 8 Litre, Karışık Kullanımda 10, İstanbul Trafiğin'de 11 - 12 Litreleri Buluyor ( Normal Kullanımda ) Sert ve Devirli Kullanımı Söylemeyeyim hihi

Tek Sıkıntılı Yönü Yakıttır Lakin E90 Alacak Adamda Yakıtı Düşünmez Zaten :eyv

Bmw Her Şeyi İle Size Arabaya Bindiğinizi Hissettirir:dans

Son düzenleme: