bor-power

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen Onur Abi ve Ayberk'le gittiğimiz GP Garage'daki Murat Usta'da hiç tavsiye etmiyorum, koymayın aracınıza bir işe yaramıyor diye uyardı bizi...bana da öyle geliyor ne yalan söyleyim, kömür gibi yağı değiştirdiğinde zaten motor bi rahatlıyor biz de piskolojik olarak bunu bor'dan biliyoruz...(hiç kullanmadım ama iyi bişey olsa bmw,mercedes önerirdi böyle şeyleri)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
ben kullandım gram faydasını görmedim. Yada hissetmedim diyebilirim
koydupumda aracım 75000 km de idi
Bunlar daha çok yıpranmış motorlu araçlarda iş görüyor

Aynen Katılıyorum Bende Bir Kaç Sefer Aldım Ne Fayda Ne Yarar Görmedim Ne Yakıtta Ne Seste Nede Hızda :D

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bordan faya görmeniz için arabanız eski motorunuz epey bir yıpranmış olmazı lazım...

penguen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba. MotorSilk kullandım. Yakıta yağa katkısı nedir bilmiyorum ama aracın sesinde ciddi bir azalma oldu. Psikolojik olmadığına eminim. Elbette yıpranmamış motorlarda kullanmanın bir mantığı yok. Ayrıca bir iddiaya göre yağ üreticileri bunlara gerek yok, biz zaten ürünlerimizde gerekli katkıları kullanıyoruz diyormuş fakat ben kullanılmasını öneririm.

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geri kafalılıkla söyliyeceğim bundan önce bunlarmı varmı?Alırdık yağımızı kafamız rahat ederdi..Biz yıllardır aracımıza hiç katkı maddesi koydurmayız,düzenli bakım yağ değişimi ve filtre değişimleriyle motor zaten sağlıklı bir şekilde sorunsuz çalışır.

penguen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler, peki belirttiğiniz gibi düzenli bakım yapılmamış yani "yıpranmış" bir araç için de önermez misiniz bu tarz ürünleri. Nihayetinde yıllar sonra motorda çizik, eksik, gedik oluşacağı ortada.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler, peki belirttiğiniz gibi düzenli bakım yapılmamış yani "yıpranmış" bir araç için de önermez misiniz bu tarz ürünleri. Nihayetinde yıllar sonra motorda çizik, eksik, gedik oluşacağı ortada.
Hoşgeldiniz, kendinizi üye tanıtımlarından kısca tanıtırsanız üyelerimizle daha iyi iletişim kurabilirsiniz...
İyi forumlar...
ÜYE TANITIMLARI

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Yıpranmış bir motor için bor öneriliyor yani faydası olur deniliyor.

kasırgasalih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bakım yapıldıktan sonra bide motor açılmışsa araba zaten ataklaşıyor.Triger filtreler yağ değişti araba ataklaştı.Aynı bayırda tam gaz yapınca 60 km yi zorlana zorlana gelir gibi oluyodu bakımdan sonra aynı bayırda tam gaz 80km oldu ve dahada gaz istiyodu.2004 65 hp kangoo 72 küsür binde tamamıyla orjinal.

Son düzenleme: