Bor Vigor Kullanmalımıyım?

brkburak0

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar, bir arkadaşım Bor Vigor isimli bir ürünü getirdi. Aracın performasını artıran, yakıt düşüren yağ katkı maddesiymiş. Aracı yeni 60 bin bakımından çıkardım. Kullanmalımıyım? Aracıma zarar verir mi? Kullanan arkadaşlar var mı? Tavsiye eder misiniz? Teşekkürler.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Başka ürün kullanmış biri olarak fark göremedim ürün kullanımında.sahsi fikrim ona vereceğim parayla daha kaliteli yağ alırım.

34VR1415

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamamen yalan dolan seyler katkilar... Belki araciniz 350 binde olsa ve yag yakip duman atiyor olsa bir nebze... O da kaliteli urunlerle.. muhtemelen turkiyede ya bulamazsiniz ya da sahte urundur.. kendi cumlelerim degil bizzat ayni soruyu sordugum 40 yillik motor ustasinin verdigi cevap bu.. benim fikrim ise.. bnce o kadar gerekli seyler olsa motor yahinin icine koyarlardi.. castrol magnatec yag bidonunun uzerine ozellikle "kesinlikle katki maddesi ile karistirmayin" diye yazmazlardi..

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamamen para tuzağı, hiç bulaşmayın. Düşünün bu kadar mucizevi ürünse neden shell, elf castrol gibi markalar üretmiyor? Adamlar ar-ge için o kadar para harcıyor.