Bosch performans bujisi ?

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar gereksiz yorum (kullan veya kullanma) diye istemiyorum özellikle bilen ve kullanan arkadaşlar varsa Bosh performans bujisi deneyimini ve gözleminini istiyorum benimkiler başka alman malıydı 4 tırnaklı ve 1 ay sonra sonuç hüsran Bosh performans bujisi kullanan ark. varsa yardımcı olursa sevinirim :eyv

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
dizel araçlarda da sorun oluyor mu bujiler

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben chip tuning sonrası taktırdım kardeşim 4 tırnaklı işte alman malı diye aldık o sıra 5 10 liradan kaçtık 1 ay sonra hüsran oldu eskısınden kötü yani bosh var ama biraz pahalı işte belki o iyi gelir kullanan ark. varsa

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende bu aralar buji araştırıyorum benim de LPG'de sorun oluyor NGK'lara baktım sende bir araştır istersen genel yorumlar NGK için iyi belki dizel araç içinde olabilir onlarda pahalı biraz ayrıca Renaultsport nickli aytuğ abiden de yardım isteyebilirsin onunda fikirlerini al derim.

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim bak böle bişi buldum Ultrasonic İridyum Buji yorumlarla beraber kafam karıştı walla şimdide

ULTRASONIC-PERFORMANS-IRIDYUM-BUJI__55045463_0.jpg

Basit Bir Buji Değişimi ile Aracınızın Performansını Pekala Arttırabileceğinize Ne Dersiniz?
Bujinizi Ultrasonic iridyum bujiyle değiştirin...!
Aracınız kesinlikle daha iyi bir performans sergileyecek..!
Siz de bunu aracınızda hissedecek ve göreceksiniz...!

Ultrasonic İridyum Bujinin Diğer İridyum Bujilerden Farkları ve Üstünlükleri :
1-) Diğer İridyum bujilerde yanma sadece çevresel yönde gelişir.
Ultrasonic iridyum bujide ise yanma hem çevresel ve hem de doğrusal yönde gelişir..!
Ultrasonic iridyumdaki bu yegane özellik sayesinde yakıt daha etkin ve verimli yanar..!
2-) Fark iridyum bujide değil, fark Ultrasonic iridyum bujidedir, çünkü;
Diğer hiç bir iridyum bujinin patentli ultrasonic özelliği bulunmuyor..!
3-) Ultrasonic iridyum buji ultrasonic hızda yani ses hızından daha hızlı bir yanma sağlar..!
Ses hızı 349 metre/saniye'dir. Standard bujiyle yanma hızı ancak 30 metre/saniye..!
Ultrasonic iridyum bujiyle yanma hızı ise; 1.523 metre/saniye..! 50 kat fazla hız..!
Standart, iridyum,platinyum, çoklu elektrot vs diğer hiç bir buji Ultrasonic iridyum bujinin hızına erişemez..!
3-) Ultrasonic iridyum bujinin ultrasonic ses dalgaları yakıt damlacıklarını daha küçük zerreciklere parçalar.
Bu sayede yanma yüzeyi alanı genişleyeceğinden yakıt daha verimli yanar.
Yanmayı daha verimli yapan patentli ultrasonic özellik diğer hiç bir iridyum ve diğer hiç bir bujide yoktur.
4-) Yanma reaksiyonuna giren yakıt zerrecik miktarı 50 kat Ultrasonic iridyum bujiyle fazla olur..
Bir başka ifadeyle yakıtınız; Ultrasonic iridyum bujiyle 50 kat daha verimli yanar..!
Bu konuda teknik ve ayrıntılı bilgileri w/enginebrain.com veya w/supersonicspark.com da inceleyebilirsiniz..

Ultasonic İridyum Bujinin Farkını Aracınızda Anında Hissedeceksiniz..!
* Daha fazla çekiş gücü performans...!
* Yokuşlar size düz gibi gelecek...!
* Aynı yokuşu +1 vitesle çıkabileceksiniz...!
* Araçları sollarken rahat geçiş yapacaksınız.
* Klimanızı açtığınızda motorunuz bana mısın demeyecek...!
* Aynı birim yakıtla daha fazla km gideceksiniz...!
* Aracınızın ivmelenmesi artacak...!
* Daha çabuk toparlayacak...!
* Daha sessiz çalışacak..!
* Emisyonları iyileşecek..!
* Motoru temiz daha iyi bir aracınız olacak..!

Yanma Verimliliği Konusunda Bilgilerinizi Derinleştirin..!
-Aracınızdaki yakıtın nadiren tam olarak yandığını biliyor muydunuz?
-En son teknolojiyle donatılmış aracın dahi bu sorunun var olduğunu.. Çünkü;
-Bujinin dakikada 500 ila 3.500 kez ateşleme yaptığını..;
-Ultrasonic iridyum bujinin verimli yanmayı başarıyla gerçekleştirdiğini..
-Ultrasonic patentin Titan füze sistemlerine bilgi sağlamış Eng.David Wofsey'e ait olduğunu..
-Bir buluşun patente hak kazanabilmesi için şu iki önemli özelliğinin olması gerektiğini :
-1-) Yenilik 2-) Tekniğin bilinen durumunun aşılması..
-Ultrasonic iridyum bujinin bu özelliklerde Us 5610470 no patentli bir tasarım dizaynı olduğunu..
-Bu eşsiz tasarımı sayesinde Ultrasonic iridyum bujinin alev cephesini optimal yaydığını,
-Bu sayede; daha iyi yanma sonucu oluşan motordaki performans ve güç artışını;
-Anında hemen aracıınızda algılayacağınızı biliyor muydunuz?
-Ultrasonic iridyum bujiyi yeni, eski, son model, en son model vs.. her tip aracınıza takabilirsiniz..!

Garanti Kapsamındaki Araçlara Bu Bujiler Takılır mı?
01.01.2007 den itibaren artık Evet..! Rekabet Kurumunun 1 Ocak 2006 Tarihinde yürürlüğe giren kamuoyunda
bilinen adıyla 'Blok Muafiyet' yasası 1 yıllık geçiş sürecinden sonra 1 Ocak 2007 den itibaren artık uygulamada.
Serbest rekabetin önünü açan bu yasa gereği sadece bujiyi değil aracınızın başka parçalarını da farklı imalatçılardan
muadillerini garanti kapsamındaki araçlarınıza pekala takabilirsiniz...

Bu Satıştaki Buji :
-Bu satıştaki buji Ultrasonic iridyum yapıdadır.
-Ultrasonic iridyum Us 5610470 no patentli özelliği sayesinde diğer tüm iridyumlardan kesinlikle ayrılır ve de farklıdır.
-Aracınızı adeta rokete çevirecek bu eşsiz buji Tr'de başka yerde yok. Yalnızca Gittigidiyor'da bu satışta var.
-Bu ürünün daha ekonomik fiyatlı olan versiyonları da var. Aracınıza uygunluğu için lütfen mesaj atarak sorun...

Her Marka ve Model Aracınız İçin Ultrasonic İridyum Bujinizi Sorun..!
Aşağıdaki şu araç bilgilerinizi göndererek bunu hemen öğrenebilirsiniz..
1- Aracınızın markası : ?
2- Tipi : ?
3- Modeli (Yılı) : ?
4- Silindir hacmi : ?
5- Motor gücü : ?
6- Motor no : ?
7- Aracınız fabrika çıkışlı orjinal mi : ?
8- Modifiye bir işlemi, lpg'ye dönüşümü var mı : ?
- Bu bilgiler ruhsatınızda yazar.. Oradan bakarak bunları cevaplayabilirsiniz..
-'Satıcıya soru sor' linkinden bu araç bilgilerinizi veya sormak istediklerinizi bize yazın..

Bu Satıştaki Ürün Adedi ve Kargo Bilgisi..
Bu satıştaki fiyat bir takım, dört adet buji içindir.
Dörtten farklı sayıda buji kullanıyosa aracınız, fiyat değişir.
Ürününüz %18 kdv dahil ve faturalı olarak size gelecektir...
Anlaşmalı olduğumuz firmalar ile kargonuz %40 indirimli de geliyor size..
100 takımdan az olmayan siparişlerinizi yurt dışına gümrüklü göndeririz..
Bujide geleceğin bu yeni teknolojisini siz bugünden kullanmaya başlayın..!

Ultrasonic İridyum Bujiyi Satın Almanız İçin İşte En Temel Avantajlarınız..!
- Aracınız 'Ins/Cons' 'Anlık/Yakıt Sarfiyatı'nı gösteriyorsa (Instant Consumption) modu ;
- Bu bujiyi taktıktan sonra 'Ins/Cons' yakıt sarfiyatınızın bir alt seviyeye düşeceğini göreceksiniz..!
- 0.9 litreden 0.8 litreye azalma şeklinde mesela..!
- Performans ve güç artışını da yine belirgin bir şekilde aracınızda göreceksiniz..!
- Sizden önce bu ürünü alıp kullanmış olanların; araçlarında gördükleri tespitleri yorumlarında var.
- Binlerce kullanıcıların yorumlarını görmek için 'Profilindeki yorumları oku' linkini tıklayın.
- Ürünü satın almanız konusunda bu yorumlar da pekala size rehberlik edebilir..
- Ürünü 'Hemen Al' seçeneğiyle şimdi kazanmaya ne dersiniz?
- Ultrasonic iridyum bujinin anında size göstereceği sürprizlerine ve hissettiklerinize gerçekten siz de çok şaşıracaksınız..!

mahonim ( 127 )20/03/2012
Ultrasonic Performans Buji ! AUDI SKODA SEAT VW
VW polo classic 2000 model aracıma taktırdım. Hissedilir derecede aracın performansında artış oldu. teşekkür ederim..

ikon_cevap.gif
mustmari cevabı : Daha önce de demiştim.AUDİ,SKODA,SEAT,VW bu grup araçlara bu buji gerçekten yakışıyor ve de gördüğünüz gibi süper oluyor, bakın - 20/03/2012
toskii_-_ ( 4 )14/03/2012
ULTRASONIC PERFORMANS İRİDYUM BUJİ..!
Abi anlatdığın kadar varmış 75 km hızla ranpaya çıkdım 5 . vites ibre sabit düşme yok artı gaza basdığımda devir alıyordu performansı dediğin kadar varmış yakıtı pek inceleyemedim :)aracım pejo 206 1.6 motor

ikon_cevap.gif
mustmari cevabı : Bu eşsiz bujiden başka, bu performansı size sunacak başka bir ürün kesinlikle yok ! Harika sonuçlarını da gördünüz, bakın.. - 16/03/2012
ercemnur ( 20 ) 08/03/2012
[h=3]ULTRASONIC PERFORMANS İRİDYUM BUJİ..![/h]2010 CHERY Taxim 1.5 kamyonetime ULTR PERF İRD BUJİ taktıktan sonra müthiş bir güç artışı oldu. 3500 devirle çıktığım yokuşu şimdi 1500 devirle o kadar rahat çıkıyor ki arabayı aldım alalı araba da ben de çok rahatladık.SAĞOLASIN ULT BUJİ..

ikon_cevap.gif
mustmari cevabı : Hangi marka ve model araç olursa olsun, gördüğünüz gibi bu buji her araçta aynı güzel etkilerini pekala ortaya koyuyor bakın..!! - 12/03/2012
sarayduzu57 ( 1 )07/03/2012
ULTRASONIC PERFORMANS İRİDYUM BUJİ...!
98 şahin 1.4 aracıma 5 mart 2012de 169 tl olan iridyum buji aldım,hemen taktırdım.80 km yol yaptım süper ötesi bir ürün.araç gaz vermeden tek marş çalışıyor.ivmelenme kalkış rampa süper.dürüst satıcı kaliteli ve hızlı hizmet.169tl olanı alın mükemmel

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tanesi 179 lira bide :confused:

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok pahalıymış buda yorumlara değil kullanan birini bulmak lazım ordaki yorumlara ben fazla güvenemiyorum yalan da olabilir içimizden birisi kullanmış olsa inanabilirdim. Ben 1-2 aydır arastırıyorum karar veremedim bosch mu yoksa NGK'mı alıyım diye, bak buda senin araba için büyük ihtimal tanesi 35 lira

https://www.ngkbujimarket.com/product.php?id_product=757

cehennemli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla performans bujisini bilmiyorum ama ben lpg bujisini aldım bosch'un, 80binde taktım, araba 93binde canavar gibi gidiyor...
LPG bujisi 0,7.lik sanırım, arabanın orjinali 0,8 olması lazım, emin değilim, ama şu kesin; üzerindeki bosch lpg bujisi orj bujiden 0,1 milim daha kısa.. ama arabanın benzinde de çekişi oldukça iyi.
yani uzun lafın kısası, performans buji nasıldır, spesifik konuşamam ama Bosch'un bujisinden ben oldukça memnunum ;)

bu arada, unutmuşum; bujş ömrü bosch'un kendi sitesinde 30bin km olaarak geçiyor, bende 110bin km'de değiştiricem,
aldığım zaman 4 tane orj buji 15 liraydı, bosch'un tanesini 13 liraya aldım.
buji tek tırnak bu arada, ek bilgi olsun :) ama ucu çok farklı, sivri bişi çift katlı platinyum kaplı..

Son düzenleme:

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok pahalıymış buda yorumlara değil kullanan birini bulmak lazım ordaki yorumlara ben fazla güvenemiyorum yalan da olabilir içimizden birisi kullanmış olsa inanabilirdim. Ben 1-2 aydır arastırıyorum karar veremedim bosch mu yoksa NGK'mı alıyım diye, bak buda senin araba için büyük ihtimal tanesi 35 lira

https://www.ngkbujimarket.com/product.php?id_product=757

eyw kardeşim baktım :eyvvalla gercekten yorumlar nekadar cok olursa okdar iyi

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla performans bujisini bilmiyorum ama ben lpg bujisini aldım bosch'un, 80binde taktım, araba 93binde canavar gibi gidiyor...
LPG bujisi 0,7.lik sanırım, arabanın orjinali 0,8 olması lazım, emin değilim, ama şu kesin; üzerindeki bosch lpg bujisi orj bujiden 0,1 milim daha kısa.. ama arabanın benzinde de çekişi oldukça iyi.
yani uzun lafın kısası, performans buji nasıldır, spesifik konuşamam ama Bosch'un bujisinden ben oldukça memnunum ;)

bu arada, unutmuşum; bujş ömrü bosch'un kendi sitesinde 30bin km olaarak geçiyor, bende 110bin km'de değiştiricem,
aldığım zaman 4 tane orj buji 15 liraydı, bosch'un tanesini 13 liraya aldım.
buji tek tırnak bu arada, ek bilgi olsun :) ama ucu çok farklı, sivri bişi çift katlı platinyum kaplı..

ben gecenlerde bosch sordum takımı 70 lira filandı demek sen memnun kaldım bende NGK yada bosch alıcam bu gidisle