Boşta Araç Kesiciye girer mi ?

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesiciye yıllar yıllar önce girdim hemde 20-30 kere :D
Ayrıca motor çatlattım ( tamir ettirdik :D )
Sonra sattık gitti :) :)

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
tüp varsa girmez :D

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne gerek var arkadaslar kesiciye sokmak iyi berseymi nedir bu kesici sokma merakı 15 yıla yakındır araba kullanıyorum hiç bir arabayı kesiciye sokmadım sokmam da sadece dyno'da kesiciye soktular ama dynoyu yapan arkadas yaptı ben yine yapmadım

*MELiH

Melih LALE,
Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
bilmem ama benim arabayla arkadaşımın arabası kesiciye giriyo. 50 kere kesiciye soktum :D

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
özellikle dolu girilirse, fazla zorlanırsa motora ve yakıta da giriyor...benzin-dizel-lpg fargetmez...her türlü... dikkat etmek lazım... hassas mevzular...:cool:

Son düzenleme:

cehennemli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merak ettiğim birşey var, kimse üzerine alınmasın, bu kesiciye sokma merakı nedir insanlardaki? onu bir türlü çözemedim ben.. ciddi soruyorum?
kesici mantık olarak çok iyi birşey, aracın yüksek devirlere çıkarak yatak sarması aşırı hararet yapmaası vs vs vs gibi sorunların önüne geçilmesi için yapılmış bir sistem, çok da güzel bir sistem, çünkü herkes arabayı adam gibi kullanmasını bilmiyor, motoru yemesin diye adamlar düşünmüş böyle bir teknoloji yapmış. ama neden kesiciye sokmak gibi bir sevda var onu anlayamadım bir türlü ben... :S