Boya Sorunu - Kuş Pisliği

DyNaStY

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar
Bugün aracımın tavanında bir boya sorunu farkettim ve servise götürdüm. Servisteki boya ustası ve servis müdürü gelerek tavanınızdaki kuş pisliği boyayı yakmış sizde oraya rütuş yaptırdığınız için böyle bir duruma gelmiş diyor.O kadarda kendilerinden emin konuşuyorlar ki kendimden şüphe edecek duruma geldim.Ne rütuşu arkadaşım sen nasıl boyacısın ölçüm cihazın falan yok mu getir bir ölç bakalım rütuş var mı yok mu diye sert çıkmaya başlayınca ya ben kesin var demiyorum yaptırmış olabilirsiniz diyorum falan filan kıvırmaya başladılar.Mübarek Ramazan günü oruç ağız günaha girmeyeyim diyerek çıktım. Bu nasıl bir kuş pisliği ki 8 aylık aracın boyasında böyle bir delik açıyor da bu duruma getiriyor anlamadım. Buradaki servislede çözülebileceğe benzemiyor ne yapmalıyım bilemedim bir akıl verin arkadaşlar.

89751.jpg

95902.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam geçmiş olsun.. Kuş pisliği olduğu kesinmi..kimyasal birşey dökülmüş gibi. İçim gitti bakınca.. O bölgeniş rötüş yaptırmaktan başka çaren yok. Araç garantisinden Faydalanılmıyormu..en kısa sürede yaptırın derim ve boya korumada yaptırın..

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sıcakta kalın kuş pislikleri yapışıyor arabaya taş gibi oluyor. Onu el ike yada silerek aldığınızda boyayla beraber söküp atıyor pisliği. Önce yumuşatmak gerekir sabunlu su ile. Neyse olan olmuş ama oraya rütüş boya fayda etmez diye düşünüyorum.orayı önce kapatıp üstüne boya atmak lazım fakat arabanın boyası daha yok aynı boya ile kapatamıyorlar

desiredesire

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kuş pisliği bu kadar yakar mı ya? Bu kuş pisliği falan değil sanki, ilk müdahale eden sizmiydiniz yoksa siz bu halde mi gördünüz? Valla çok geçmiş olsun üzücü bir durum.

DyNaStY

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kuş pisliği bu kadar yakar mı ya? Bu kuş pisliği falan değil sanki, ilk müdahale eden sizmiydiniz yoksa siz bu halde mi gördünüz? Valla çok geçmiş olsun üzücü bir durum.

Aracımı dün akşam üstü bahçemde yıkadım. Boyayı bugün farkettim.

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kötü olmuşta nasıl bir kuş bu Anlayamadım

omerf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar kuş pisliği o kadar yakar.Daha önce başka bir araçda başıma gelmişti aynı şey o günden beri kuş pisliğini temizlerim gördüğüm an.

Siz siz olun dikkat edin kuş pisliğine.

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kuş uranyum falan çıkarmış herhalde boyayı nasıl bozmuş o kadar

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçmiş olsun,kuş pisliği veya başka bir sebeple boyanın bu hale gelmesi garantiye girmez maalesef...

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar kuş pisliği yakar diyorsunuz da benim site parkında arabamın üzerinde 1 hafta boyunca kuş pisliği durur bazen. En ufak bir leke bile oluşturmadı bu güne kadar. Bu nasıl bir kuşmuş ki pisliğiyle nerdeyse tavanı delecekmiş. Bu işi iyice araştırmak gerekir bence.