Boyadaki Sürtmeyi Orjinal boyayı bozmadan Nasıl giderebebilirim

GençReno

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi Günler Herkeze,

Arabam Düğün için Babamdaydı, Dün bir sokakda tamponu hafif direğe sürtmüş bunu boya yapmadan kabasını giderebilirmiyiz her hangi bir lokal boya v.b bişey düşünmüyorum . Aklımda o el kadar yere hafif cila sürmek var işe yararmı ? Kabasını alsak yeter ufak tefek çizik mutlaka kalıcakdır fazla derin değil galiba inceleyemedim karanlık olduğu için

Yorumlarınız beenim için değerli

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o el kadar yere pasta ile üstübü bez ile geçersin..bakarsın düzeliyormu..olmuyorsa rötüş şart..

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok derin bir çizikse boya illaki şart ama derinlik yok denecek kadar azsa cila hallder benımde basıma geldı bu tarz olaylar ordan bılıyorum tecrubeyle sabıttır .:D

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi Günler Herkeze,

Arabam Düğün için Babamdaydı, Dün bir sokakda tamponu hafif direğe sürtmüş bunu boya yapmadan kabasını giderebilirmiyiz her hangi bir lokal boya v.b bişey düşünmüyorum . Aklımda o el kadar yere hafif cila sürmek var işe yararmı ? Kabasını alsak yeter ufak tefek çizik mutlaka kalıcakdır fazla derin değil galiba inceleyemedim karanlık olduğu için

Yorumlarınız beenim için değerli

geçmiş olsun. direğin koyu rengi tampona geçmiş olabilir önce tinerli pamukla ovalayın lekenin çoğu geçebilir. sonra pasta cilayla kapandığı kadar yapın belki bazı yerlere rotüş gerekebilir.

GençReno

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun. direğin koyu rengi tampona geçmiş olabilir önce tinerli pamukla ovalayın lekenin çoğu geçebilir. sonra pasta cilayla kapandığı kadar yapın belki bazı yerlere rotüş gerekebilir.
Teşekkürler önce temizleyip cila sürdüm, benekler kalsada bir nebzede olsa düzeldi.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler önce temizleyip cila sürdüm, benekler kalsada bir nebzede olsa düzeldi.

hiç yoktan iyidir, boya yaptırmaya gerek kalmadı. inip binerken gözün hiç oraya takılmasın, böylece unutup gidersin canında sıkılmamış olur:)