Böyle Bir Sistem Tr de Yapabilirmiyiz ?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Sabit navigasyonu alıp sonradan kızaklıya çevirmek mantıksız olur,aynı sistem uzun yıllardır Renault tarafından kullanılıyor zaten...

Sezgin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arabada bir anormallik var sanki eski kasa megan üzerine yeni kasa megan aksesuarları takmıslar far yıkamalar bile bi anormal içine bakın anlarsınız ayrıca kızaklı ekran yamuk duruyor :)

Sezgin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ama sanki tamponlar değişmiş jantlar değişmiş 2004 yılında bu tampon yoktu sanki

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlan Sahibini Aradim , Satici Kişiyi Adresini Öğrendim , Saticiyida Arayip Aksesuar Hakkinda Bilgi Aldim ,

Orijinali 1.300 TL , Yan Sanayisi 700 TL Dedi.. Pazartekkede Erdal Elektronik Yapiyomuş Montaji Burda Yapariz Dedi. TR de Bizden Başka Kimsede Yok Bu Sistem Dedi ..

Bana Verdiği Bilgi Buydu Eger 4 5 Kiş Alirsak İndirim Söz Konusu Olabilir Zannedersem.. :eyv :eyv

EminCeylan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Media Markt ta Radyo şeklide satılyo fiyatı sanırım 500-800 arası radyodan TV Navigasyon Cd çalar Usb Çalara dönüyor

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Sabit olanlara yapacak bir şey yok bence.Bu sistem ebay de satılıyor bilginiz olsun.

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Kadir bunu kullanmak çok zor , neden dersen ekran aşırı uzak.Bizim taktıklarımızda ekran daha önde olmasına rağmen aracı kullanırken yetişmek için öne hamle yapmak gerekiyor , her ne kadar kumandasıda olsa bir çok şey için ekrana dokunmak gerekiyor.Bunu yaparkende yola kesinlikle bakamıyor insan .. Birde bu linkteki cihaz açıkken önde kalan boşluk çok itici duruyor .

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadir bunu kullanmak çok zor , neden dersen ekran aşırı uzak.Bizim taktıklarımızda ekran daha önde olmasına rağmen aracı kullanırken yetişmek için öne hamle yapmak gerekiyor , her ne kadar kumandasıda olsa bir çok şey için ekrana dokunmak gerekiyor.Bunu yaparkende yola kesinlikle bakamıyor insan .. Birde bu linkteki cihaz açıkken önde kalan boşluk çok itici duruyor .
Sizi anlıyorum ama orjinal de çok kötü :)

Youtube da daha önce izledim kullanım vidyolarını da kullanıcı arayüzü çok dandik.