Böyle Pazarlık Sünnet değil..

burak58600

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar başımdan geçen bir olayı anlatacağım.Arkadaşım aracını satmak için oto pazarına gitti ve tek kalmamak için beni de aradı bende aracımla gittim. Arkadaşımın aracının yanına park ettim ve çay içiyorduk ki bir araç almak isteyen adam geldi.Aracımı incelemiş ve satmak istemediğim halde benimle pazarlık yapmak istiyordu. Oysaki ben aracımdan memnundum tamamen orginal km si az vurugu kırıgı yok tertemiz bir araç. Garajdan sadece benzin almak için cıkartıyordum. Lpg bile taktırmadım. Her bakımı zamanı gelmeden yaptırırdım. Neyse adam tut elimi diye ısrar ediyordu bense satmayacağım diyip dayatıyordum. Ta kii adamın benim sinirlerimi çıkarana kadar. Adam aynen şöyle cümle kurdu '' Tut evladım tut bu araç ölmüş daha neyini satmayacaksın. Aracın birden fazla kazası var belli. Bunun yanında çok hor kullanılmış araba harıl harıl ötüyor. Hiç bir orginalliği kalmamış '' dedi bende ee abi başka dedim ve tuttu elimden aracın 11 milyar zar zor eder. Sende 10.500 lastikler yazlık cam kırık kaporta çizik gel 9.000 şimdi vereyim hemen dersen para yanımda hazır sen parayı ben arabayı alayım dedi.
Şimdi gelelim Siz olsanız ne dersiniz bu adama benım aracım 2001 model 90.000 km de tamamen boyasız değişensiz bir araç bu adamın bana 9.000 tl teklifle ettiği küfürü anlayabilen var mı ??

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ölücü çok piyasada kesin galericidir bu kişi al sat yapacağından kar kalsın diye fırsat kolluyor işte.

serin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ufacık beyınlı adam hesapta senden ucuza alıp kar yapıcak ben olsaydım yerınde kesın kavga ederdım

burak58600

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ölücü çok piyasada kesin galericidir bu kişi al sat yapacağından kar kalsın diye fırsat kolluyor işte.

Kardeşim öylede yalana ne gerek var yani haksız mıyım ? aracın ölmüş diyor benim aracım 2001 model 2007 den beri bende vuruğu yok kırığı yok gram ses yok neye dayanarak söylüyor acaba

burak58600

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ufacık beyınlı adam hesapta senden ucuza alıp kar yapıcak ben olsaydım yerınde kesın kavga ederdım

Kardeşim gerek yok öyle insanlara. Çıkarttım Kredi kartımı dedim al üstüne bunun içindeki nakiti de arabanın yanında vereyim dedim. Tövbe tövbe dedi gitti

eskiadam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne model aracınız?

serin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hıc ıkılı dıaloga gırmıcen aslında varya sana satılık aracım yok eywalla dıcen.

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya bunları kafana takman bile hata bence belli sinirlenmişler seni az çok tahmin edebiliyorum böyle tipleri gezeve olurlar ısrarcılardır. ama takmıcan isterse bu el arabası sana 1000 tl vereyim desin çevircen kafayı muhattap almıcan.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Napacan ozaman hor kullanilmis arabayi kafan iyimi deyip sepetlerdim ben. :)