Böyle sigorta olmaz olsun !!

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sigorta Mevzusuna İyi Zam Getirdiler Artık, Hem Eski Araçları Piyasadan Kaldıracağız Diyorlar Hemde Yeni Araçlara Zam Zam Zam !

hem benim gibi eskicileri hemde yenicileri öpüyorlar benim arabama dokunmasınlarda naparlarsa yapsınlar ben böyle mutluyum :)

local

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ben de megane copue 1.6 98 model aldım sigorta için 505 lira dedi (daha yüksekleri vardı ama en ucuzu buymuş güya, bir de aracı yeni aldığım için ondan dolayı biraz yüksek çıktığı söylendi) Noter plaka değişmeden 97 tl ücret ödedim fakat trafik tescil belgesini halen alamadım. Zamanım olmadığından dolayı.
Acaba trafik tescilde ücret alıyorlar mı? Alıyorlarsa ne kadar alıyorlar? Elimde geçici tescil belgesi var. Cevaplarınızı bekliyorum
Saygılar

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende dün yeniledim sigortamı anadolu sıgorta 300 tl ıstedı fakat sigortacım en ucuz fiyatı ak sigortanın verdiğini söyledi..geçen sene 191 tl olan sigortamı bu yıl, 11 lira 2 günlük gecikme faiziyle beraber 224 tl gibi bi rakamla ödedim..aracım 92 model sprıng..

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
2011 Kangoo Kamyonete 488 Tl Ye Axa Dan Trafik Poliesi Kestirmiştim Gününe Daha 1 Hafta Varken İyi Yaptırdık Dedim Zira 750-1200 Arası Fiyat Da Cıkabiliyor Kamyonet Diye Bir Sigortaci Arkadaş Aradi Tesadüf Dedim Böyleyken Böyle Dedi Bana Bir Uğra Neticede 488 Tl Lik Polieyi İptal Ettirdim Yaptırdığım Yerden Bir Telefonla Arkadaş Axa Dan Yaptı 443 Tl Ye Üstelik Peşine Axa Ya Mail Yazdim Hatta Aradim Bügün Döndüler Bir Kaç Günde Fiyat Farkı Olabiliyor Vs Dediler Hiç İnandırıcı Değil Zaten Bu Trafik Sigortasının Kapsamı Ve Teminatı Belli Böyle Fark Olur Mu Axa İki Fiyatı Veren de Dedim Ama Nafile Neticede 443 TL Gayet Uygun Oldu Hoş Bence Yine Yüksek Kaskosu 824 Tl Ye Yapılmıs Arac İçin

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hepimizi öpüyorlar, Bunun açıklaması yok, arabaya bineceksen ödeyeceksin diyor baştakiler açıkça söylüyorlar. Helal etmiyorum fazladan verdiğim paraları. Bende 2001 modele 470 TL. Ödedim.

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ben de megane copue 1.6 98 model aldım sigorta için 505 lira dedi (daha yüksekleri vardı ama en ucuzu buymuş güya, bir de aracı yeni aldığım için ondan dolayı biraz yüksek çıktığı söylendi) Noter plaka değişmeden 97 tl ücret ödedim fakat trafik tescil belgesini halen alamadım. Zamanım olmadığından dolayı.
Acaba trafik tescilde ücret alıyorlar mı? Alıyorlarsa ne kadar alıyorlar? Elimde geçici tescil belgesi var. Cevaplarınızı bekliyorum
Saygılar

Trafikte yanılmıyorsam 70 lira gidecek hatırladığım kadarıyla.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hepimizi öpüyorlar, Bunun açıklaması yok, arabaya bineceksen ödeyeceksin diyor baştakiler açıkça söylüyorlar. Helal etmiyorum fazladan verdiğim paraları. Bende 2001 modele 470 TL. Ödedim.

2002 megane 1 e, 280tl ödedim.
sigortacı abimi boşuna suçlamışım.
aynen öyle bi öpmeyen sigortacılar vardı, onlarda öpsün:)