Bozuk yolda far kesmesi.

Nothing

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam beyler; İki gün üst üste bir çukura biraz sert girdim ilk gün sol kısa far kesti, ikinci gün bir başka çukura girdim sağ sis farı kesti bu neyin nesidir bu kadar kasislerde far niye kessin markaları da philips.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunun sert çukurlara girince olduğunu hiç duymamıştım bu güne kadar. Bende neden olduğunu merak ettim doğrusu.

Nothing

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunun sert çukurlara girince olduğunu hiç duymamıştım bu güne kadar. Bende neden olduğunu merak ettim doğrusu.

Valla abi bende anlamadım ilk far gittiğinde çukurdan olduğunu anlamadım düşünmedim daha doğrusu ama sis farı sağlamdı çukura girdim çok gitmeden park ettim aracı sis farı yanmıyordu. Isınan ampül sert titreşimde keser dedi de bu kadar mı kolay bu iş :)

ErCaN93

Ercan KUZU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
A.S. oncelikle geçmiş olsun. Bu sorunu ben eski arabamda yaşıyordum (toros), çözümünüde lambaya vuruyordum yaniyordu yanmayica lambayi çıkarıp arkasindaki soket girişini iyice oturtturuyordum. Tahminimce soketler yerinden çıkmıştır. Genede bi elektrikciye gostermekte fayda var.

Nothing

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haklısınız soketlerde temasızlık olabilir

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben şuanda memleketteyim ayni olay benimde basima geldi on fara bi sag bi sol aparkart gecirdin tekrar yandi haberiniz olsun :-D