Branda kullanma

huseyin35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araca özel branda bende arıyorum aslında bilen gören kullanan alan memnun kalan biri varsa bi link falan atıversin zahmetsizce :)

desiredesire

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araca özel branda bende arıyorum aslında bilen gören kullanan alan memnun kalan biri varsa bi link falan atıversin zahmetsizce :)
Bu Linkte var ama pek güvenemedim çünkü herkes rüzgarda branda dalgalandıkça kılcal çizikler oluşturur araçta dediler huylandım :)

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En uygun gözüm bırak arabayı kabının önüne zaten sıfır almışşsın 5 sene satmasan ne kadar eskitebilirsin :) dediğine bakılırsa zaten çokta kullanmıyorsun :) eğer olucağı varsa sen ne kadar dikkat etsende oluyor. akşamlar eve giderken aracın üzerinde kuş pisliği varmı diye kontrol et yeter bence..ona masraf ediceğine fulle depoyu en azından kullanabildiğin zamanın tadını çıkar :eyv

huseyin35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer araç temiz iken örtersen birşey olmaz ama çok tozlu çamurlu kirli iken örtersen tabi çizikler oluşur araç nemli ikende örtülmez benim evin garajında duruyor ama sağı solu açık yolunda hemen kenarı olduğu için çok fazla toz oluyor. Birde kediler falan var sığınmacı bahçede :D korkuyorum hıyarlar çıkacaklar arabanın tepesine diye tırnaklarıyla çizittirmeseler bari

desiredesire

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En uygun gözüm bırak arabayı kabının önüne zaten sıfır almışşsın 5 sene satmasan ne kadar eskitebilirsin :) dediğine bakılırsa zaten çokta kullanmıyorsun :) eğer olucağı varsa sen ne kadar dikkat etsende oluyor. akşamlar eve giderken aracın üzerinde kuş pisliği varmı diye kontrol et yeter bence..ona masraf ediceğine fulle depoyu en azından kullanabildiğin zamanın tadını çıkar :eyv
Gayet mantıklı :) :eyv

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben arabayı aldığımda sahibi evin kapalı garajında tutmuş..bende kapalı otoparka aylık 100tl veriyorum kapalıda tutuyorum. güneşden yanmıyor araba ve farlarda solmuyor..farlar sanki sıfır yeni alınmış gibi..çevredeki diğer araçlara bakıyorum farları solmuş..boyada zamanla güneşten solma yapar,ön göğüs solma yapar..kışında yağmur çamurdan korunuyor..

desiredesire

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben arabayı aldığımda sahibi evin kapalı garajında tutmuş..bende kapalı otoparka aylık 100tl veriyorum kapalıda tutuyorum. güneşden yanmıyor araba ve farlarda solmuyor..farlar sanki sıfır yeni alınmış gibi..çevredeki diğer araçlara bakıyorum farları solmuş..boyada zamanla güneşten solma yapar,ön göğüs solma yapar..kışında yağmur çamurdan korunuyor..
Ahh ahh öyle bir imkan olsa ne iyi olur :) Dümdüz otoparka bırakıyoruz Allaha emanet.