Branda Tercihiniz

zeyno

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Hayırlı Günler ,

Clio 4 için branda almak istiyorum. Alırken neye dikkat etmeliyim. Hatta direkt önerdiğiniz bir tercihiniz varsa aynısından almak isterim.

Teşekkürler

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araçlar için branda alıp kapatıp güneşin altında bırakanların bunu neden yaptığını hiç anlamadım. anlamayacağım da. naylon olanlardan bahsediyorum. tabi.. resmen araba yeterince yanmıyor bunun etkisini nasıl artırırım diye uğraşıyorlar. yani naylon değil de kumaş varsa olur yoksa yarardan çok zararı olur bence

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
işte bildiğimiz branda naylon dan olan aracın boyasını direk yakar.

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gri brandalardan alın özellikle yağmurlu havada yağmurun etkilerinden çok iyi koruduğunu göreceksiniz. tabi ardından brandayı çıkardığınızda aracınızın boyasını tamamen sökerek kendine yapıştırması gibi küçük bir dezavantajı var ama olsun çok da şeyapmamak lazım. arabayı üreten fabrikanın bile düşünemediği böyle muhteşem ürünlerin ufacıkta olsa kusurları olması normal..

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
işte böyle sorunlardan bahsediyorum bravo. bırakın sadece güneş yaksın siz üzerine ekleme yapmayın. bir serin bulabilirseniz oraya çekin aracı.

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kimisi de branda çekip aracıma yaslanmayın yazar ya,inadına gidip yaslanasım gelir. :)
Brandaya hiç gerek yok bence.Bir haftada tavanın boyasını yakıyor.

Son düzenleme: