Broadway açık hava filtresi tavsiyesi

AdnanSim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
adnan sağol bayağı güzel yapmışsın. yakıttan korkmayın artmaz motora ne kadar soğuk taze hava o kadar iyi. walla çok daha iyi bi arabam olsa. ve durumum iyi olsa. hava soğutucu kitler var. 180 tl den başlıyor. ondan takardım.
Soğuk hava+performans=Yakıt artışı :D
illaki artacak yakıtınız...

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
karbüratörün üzerine özel kep yaptırmassanız hiç bir ise yaramaz .lpg li araçta bu çok zor.ama ses almıcam yalnız biraz performans diyorsanız. yurtdışında renault 9 için k-N kutu içi filtreler var.yaklaşık 100 ytl .bunlar ömür boyu garantili.

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gaz benim ayağım altında korkma bişey olmaz yakıt konusunda ben arabama güveniyorum. eğer aracın performasında artış olursa eski kullanıma göre daha az gaz vermen gerekecek. eğer ben gencim gazı köklerim dersen ona yapcak bişey yok. performansı artan araçta her zaman gazı daha az kullanırsın tabi bunun farkına varmak lazım. hava filtresini takıp aracın performası arttı deyip ralli yapan arkadaşlar çok. mesela ben bu performansı artınca benim arabam gene aynı yakacak. çünkü ben 2800-3000 deviri kesinlikle geçmem. performansı artışı soğuk havanın yoğunluğu daha fazla olduğu için artıcak.. yakıt daha iyi yanacak. vites değiştirdikten sonra araba daha iyi hızlanacak ben yine 3000 deviri geçmiyeceğim için yakıtta değişen bişey olmiyacak.

AdnanSim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dediğim gibi fazla şeyler beklemeyin :)

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
adana kongoo hava borusuna 35 tl diyorlar aslı varmıdır dostum. internette araştırdım 35 tl diyorlar.

AdnanSim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
adana kongoo hava borusuna 35 tl diyorlar aslı varmıdır dostum. internette araştırdım 35 tl diyorlar.
Doğrudur abi,ben 25 e almıştım asıl fiyatı 35 :)

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arakadaşlar buna nederseniz.:)

adszauy.jpg

motor amma havalı gözükür. :)

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar netten hava filtresi aldım. 2-3 gün içerisinde gelicek. bakalım nasıl olucak.

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlae filtreler geldi yakında fotoğraflarını ekleyeceğim.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Performans konusunda yorumlarını bekliyoruz abi :) Tabi LPG etkisi nasıl oldu onuda ...