Broadway Benzin Deposuna Su Sızması

TimuJin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar, 92 model ''12 broadway GTE'' aracımın benzin deposuna belirsiz zamanlarda su sızmakta, daha önce su aldığı gerekçesi ile depoyu komple şamandrası ile birlikte değiştirdim ancak sorun çözülmedi.. benzin pompası yardımıyla depodaki benzini çıkardığımızda neredeyse 1/10 oranında su olduğunu gördük.. benzin ve tüpü daima opetten alırım bu yüzden kalitesinde sıkıntı yok.. depo kapağı da sürekli kilitli olur.. aracı yıkartırken depo tarafına tutulan su sızsa desek oda zor ihtimal gibi geliyor.. sormak istediğim deponun içeresine bu su nerelerden sızabilir ve ne yapmamız gerekir.. başına gelen yada duyan varsa bilgi vermesini rica ediyorum.. teşekkürler..

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şamandıranın takıldığı yerden olabilir ki o da cıntayla beraber değişmiştir. Aldığınız benzine su katıyolar %80.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Şamandıranın takıldığı yerden olabilir ki o da cıntayla beraber değişmiştir. Aldığınız benzine su katıyolar %80.

bu 9'cuyu sevmem etmem ama:pbu sefer korkarımki haklı:kupaben motosiklete alabiliyorum artık DÜNYANIN EN PAHALI BENZİNİNİ:sinirlio kazığı yiyip birde suyla karışık benzin alıyoruz ennn güvendiğimiz yerlerden bile:pislikbenim tavsiyemde bir süre git p.o'dan al bakalım sorun biterse olayda çözülmüş olur bence en pratiği.............

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu 9'cuyu sevmem etmem ama:pbu sefer korkarımki haklı:kupaben motosiklete alabiliyorum artık DÜNYANIN EN PAHALI BENZİNİNİ:sinirlio kazığı yiyip birde suyla karışık benzin alıyoruz ennn güvendiğimiz yerlerden bile:pislikbenim tavsiyemde bir süre git p.o'dan al bakalım sorun biterse olayda çözülmüş olur bence en pratiği.............

:)):)):)) Seni seviyorum benroadfoxqw

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç tüplü değil mi zaten ne gerek var benzine:))
Eski Brodimden hatırlıyorum depoya benzin koyunca koku yapıyordu ne yaptıysak kesemedik mecburen depo boş geziyoduk.