Broadway Otomatik Bagaj Açımı Acil Yardım!!

cemalg71

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese iyi günler abilerim kardeşlerim.. Başlıkta belirttiğim gibi broadwaye otomatik bagaj yapmak istiyorum bi süredir araştırıyodum bugün sanayiye gittim bir adet r9 kapı kilidi motoru bunun kilitle bağlantısı için bağlantı teli ve sabitlemek için bazı parçalar resimleride ekleyeceğim zaten elektrik bağlantısını felan halloldu. Yanlız bir sorunum var dili attırmak için teli takabileceğim bir yer yok kilitte delmek için uşraştım çelik olduğundan 4 matkapda delemedi. Kaynak attırcam yarın ama evde motorla kilidi bir yere sabitleyim denedim atıyomu diye (telin ucunu kilide büküp denedim) fakat çekmiyor veya ittirmiyor. Gücü yetmiyo yani motorun kilide nasıl bişey yapmam gerekiyor? Konuyla alakalı bilgilisi olan yardım ederse çok sevinirim. Cümleten iyi geceler..

cemalg71

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
VYJZaB.jpg
WYOlb4.jpg
y4OyNN.jpg
MJMz09.jpg
Resimleri bunlar.

cemalg71

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu bilen hiçmi yok ya:soru

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Radyal matkapta delmen lazım kardeşim. Sanayiye git tornacılarda vardır.

cemalg71

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım Halil abi bugün sanayideydim. Bağlayacak elektrikçimle biraz uğraştık nasıl olursa olur diye ilk olarak motoru oynar başlaklı bagaj için kullanılan ayrı bi motor varmoş parçacıdan onu almaya gittim elinde yokmuş bi kaç güne getircek acaba onu ordaki tele uyarlarsak yaydan gelen tele yani sonuçta bizim işimiz sadece açtırmak onu çektiğinde kilit serbest kalıyor ve bu sayede açılıyor acaba böyle olurmu?

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında motoru direk bagaj kapagına cırtcırtla bağlasan zincirin ucunuda o tele geçiriversen daha iyi olur ama bağajı tam doldurmaman lazım. Dur bakayım görsellerden resim bakayım.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bulamadım kardeşim ya pc yanmasaydı benim senin işi çok rahat çözerdik.:(

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş

Sanıyorum bir fikir verir.............

cemalg71

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bulamadım kardeşim ya pc yanmasaydı benim senin işi çok rahat çözerdik.:(
Abi faceden akşam mesaj atsam bazı aklımdaki yöntemler var olur olmaz diye yardımcı olsan olurmu sonucuda burda paylaşırım hem yapmak isteyenede yardımcı oluruz