Broadway RNİ arka sis anahtarını parklara paralel nasıl yapabilirim

halil.bb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
reno99 model broadway rni aracım var. aldığımda sis lambaları yoktu. bi şekilde sis lambasını taktırdım. ama tek sorun sisler, farlar yanmadan yanmıyor. çünkü anahtar olarak arka sis anahtarını kullandık. peki arka sis anahtarını nasıl farlara değilde parklara paralel yapabilirim ? bi yardımcı olabilirmisiniz.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim kısaları yakınca gelen elektrik kablosunu keseceksin, oraya parklardan artı vereceksin olay bu. Bende aynı sorunu yaşadım sonra flash s ön sis farı butonu ve çerçevesini bulup orj ön sis farı soketine bağladım gösyergedeki lambamda yandı hemde sislerim bağımsız oldu. Bence hiç uğraşma ya orj butonu bul ya da üniversal düğme tak. Sağ cam açma düğmesinin yanındaki gözü (saat 99 modellerde yok varsa sonradan takılmıştır saatin arkasına bak) sök arkasında ön sis soketini göreceksin, süngere sarmışladır kablosu kısadır.:eyv

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
elimde flash s ön sis butonu ve çerçevesi seti var . orjinal bir tesisat yapman istersen . arkadaşın dediği gibi soket hazır . sadece takması kalıyor .

halil.bb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yorumlarınız için çok saolun. ben bi el atayım dedim olmadı:(. sonra dedim madem olmuyo aynı şekil toplıyaym dedim;) bu defa sol cam açma anahtarı çalışmadı :sinirli. mecburen sanayiye gitcez artık

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjinal buton seti bende almak istersen konuşuruz .

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çerceve sıfır .mais . boş duğme ve ön sis düğmesinden olursan set . 50 ytl. sadece çerceve serviste 25 ytl . mais kutuda sıfır . servisten aldım .bulunmuyor diye yedekledim. düğmeler ikinci el .

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çerceve sıfır .mais . boş duğme ve ön sis düğmesinden olursan set . 50 ytl. sadece çerceve serviste 25 ytl . mais kutuda sıfır . servisten aldım .bulunmuyor diye yedekledim. düğmeler ikinci el .

Tamam Kaan abi şu an aracı sıfır logan mcv takasında kullanabiliriz. Eğer araç bana kalırsa direk alırım senden.:eyv

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
TAMAM . BİR R9 udaha kaybediyoruz .

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
TAMAM . BİR R9 udaha kaybediyoruz .

Abi kader diyelim hem o giderse düşül km bitane hemen çekecem kapıya benzînli bitane. Sahi abi sende dörtlü arka sis rezistans tuşları varmı ama r11 turbolardaki gibi cam düğmelerine benzeyen?