Bu alınmaz mı yahu?

• Konuyu başlatan Görkem
  • Başlangıç tarihi

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ide coupe verıyolar o fiyata yav :) yada 1.6 rxi alınır benim tercihlerim :)

Görkem

Bilgi Girilmemiş
ide coupe verıyolar o fiyata yav :) yada 1.6 rxi alınır benim tercihlerim :)
danubenin cevabını okumanı tavsiye ederim. O para bu para meselesi değil kardeşim ne güzel açıklamış adam; olması gereken bu yani cevap yazmış olmak için yazmamak lazım. Danubeyi tebrik ederim istediğim cevabı yapıştırmış helal olsun :bravo

Görkem

Bilgi Girilmemiş
öncelikle aracın model yılı ve durumu göz önünde bulundurulduğunda zaten 10 bin civarı bir değeri söz konusu. bir de bu özelliğe cam tavan eklerseniz türkiyedeki twingolarda nadir olduğundan minimum 1 - 1,5 üste ekler. bu da bana göre en fazla 11,500 - 12,000 civarı eder. aracın tamponu ezik bunun dışında 10 yaşında araba, boya vs illa olur. fiyatı o kadar abartı değil, pazarlıkla 12 bine alınabilir. eğer herhangi bir sorunu yok ise kaçırılmaması gereken bir araç. sonuçta herhangi bir 2002 model bir araba söz konusu değil. o paraya clio, megane vs de alınır doğru, ama Her markanın özel modelleri gibi Twingo da Renaultun ürettiği farklı bir araç türü. bu fiyatına da etkiediyor. Pahalı diyenler aracı piyasadaki 97-98 model klimasız, sunroofsuz 5-6 bin tl lik araçlarla bir tutmayın derim :eyv

ekleme: Bu arada araç 1.2 16V 75 hp olan motor, fiyatı tamamen makul, saygılar :eyv
:bravoÇok doğru tespit ve araştırmacı cevap barvo tebrik ederim

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
danubenin cevabını okumanı tavsiye ederim. O para bu para meselesi değil kardeşim ne güzel açıklamış adam; olması gereken bu yani cevap yazmış olmak için yazmamak lazım. Danubeyi tebrik ederim istediğim cevabı yapıştırmış helal olsun :bravo

Usta bende zaten benim tercihim olarak belirttim orda ben megane'cıyım danube twingocu ;) Herkesin arabası kendisine merceden gelir misali :)

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yusuf abi daha önceden twingo kullandığı için daha detaylı açıklama yazması normal herkes kendi tercih ettiği arabaların özelliklerini ve piyasasını bilir, benim tercihim olan bir araç değil ve gördüklerimi kısa ve öz olarak yazdım eminimki diger arkadaslarda benim gibi düsünmüstür yani cevap yazmak için yazmamıstır ;)

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yusuf abi daha önceden twingo kullandığı için daha detaylı açıklama yazması normal herkes kendi tercih ettiği arabaların özelliklerini ve piyasasını bilir, benim tercihim olan bir araç değil ve gördüklerimi kısa ve öz olarak yazdım eminimki diger arkadaslarda benim gibi düsünmüstür yani cevap yazmak için yazmamıstır ;)

Forumdakilerin garezi bana abicim zaten ;)
1. Sayfada 4 kişi pahalı yazmış onlara cevap yok ben o fiyata ide almak benim tercihimdir yazınca cevap yazmak için yorum yazmayalım oluyor..

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1. Sayfada 4 kişi pahalı yazmış onlara cevap yok ben o fiyata ide almak benim tercihimdir yazınca cevap yazmak için yorum yazmayalım oluyor..

sakin olun yav, neden garez olsun ki, Faruk'un da dediği gibi ben açıklamamı twingoya göre yaptım. o paraya bir çok şey alınır, sen megy tercih edersin başka biri "2 tane şahin alırım o paraya" bile diyebilir :)

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

kimsenin kimseye garezi yoktur kardesim burda herkes fikrini söyler kısa yada uzun saygı ve kurallar cercevesinde istedigi yazabilirsin :eyv

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat fazla olmasa güzel araba..

Görkem

Bilgi Girilmemiş
heheGarez meselesi değil kardeşim alınma; pahalı? neye göre? kime göre? neden? diğer twingolardan ayıran yanı ne? bakmak lazım. Bende R5 ime 8000 tl istiyorum sende 8000 tl ye neler alırım diyeceksin... Neye göre? R5 lerin özellikleri? fiyat aralığı? bu arabayı diğer 5 lerden ayıran nedir? aynen öyle yani anlatmak istediğim bu

sakin olun yav, neden garez olsun ki, Faruk'un da dediği gibi ben açıklamamı twingoya göre yaptım. o paraya bir çok şey alınır, sen megy tercih edersin başka biri "2 tane şahin alırım o paraya" bile diyebilir :)
Teşekkür ederim:bravo

kimsenin kimseye garezi yoktur kardesim burda herkes fikrini söyler kısa yada uzun saygı ve kurallar cercevesinde istedigi yazabilirsin :eyv
:bravo