Bu araba alınır mı ?

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Hocam çok teşekkür ederim ilgin için. Öncelikle boya takıntım yok ama pert arabayı almakta istemem. Yaşım gereği sigorta abartılı fiyat olarak çıkmaz değil mi ? Ayrıca arabayı aldıktan sonra bakım olarak neler yaptırmamı önerirsin. ayrıca kazık yememek için tavsiyelerin nelerdir . Bu araçlara kasko yapılıyor mu ?

Geçen ay 2005 model megane 2 araç aldım, yaşım 28 bir sigorta firması 375 lira fiyat verdi, başka bir firmaya sordum 270 tl dedi 270 e yaptırdım.
aracı üzerine aldıktan sonra sigortacıları dolaş fiyat iste en ucuzu hangisiyse yaptır. aracı alacağın arkadaş galericiymiş onun tanıdıkları vardır ona danış ;)

20.000 tl lik araba kullanıyorum ama kasko yaptırmadım. Kaskosuz kullanıyorum. 1200 tl falan teklif vermişlerdi yıllık kasko için yaptırmadım.
Eğer bir kazaya karışırsan ve sen haklıysan zorunlu trafik sigorta şirketleri aracını yan sanayi parça kullanmak üzere ücretsiz yaptırıyor.
Araban çalınır, sele kapılır veya üstüne molotof falan atarlarsa ve kaskon yoksa o zaman arabayı unut.( Yaptıracaksan da kaskodaki maddeleri iyi oku )

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, Bende Adana'dayım 4 Yıldır Coupe kullanıyorum, 11.000 e araç alıyorsan mutlaka kazası vardır ve bakımını yaptırırken değiştireceğin parçalar çıkacaktır. Pert olmamasına dikkat et. araç sol taraftan işlem görmüş gibi geldi bana tabiki yakından bakmak lazım. plaka ilk plakası değil, şase nodan sorgulat aracı, Yapacağın masraf lastikler iyi değilse, 2.000 TL. Civarı. İyi baktır araca, Kazasız arabaya ve daha üst donanımlısına 15 ver daha iyi bence, bu benim fikrim tabiki.

Son düzenleme:

c_cihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaş aracı aldı mı acaba, merak ettim :)

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu