Bu da benim aracım :) Yeni Üye :)

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Allah kaza bela vermesin

FzCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah kazasız belasız :eyv

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fiorinalar 55 hp.. senin araban ise 1.4 72 hp galiba yorumlardan okuduğuma göre.. senin araban fiorinalardan hafif ve daha yüksek hplı olduğu için her türlü geçer yani :)
ben samsundayım.. arabayı boyatmayı düşünürsen veya başka birşey yaptırmayı düşünürsen ben seve seve yardımcı olurum.. samsunda sanayide tanıdığım çok iyi ustalar var.. istersen beraber boyacıya gidebiliriz..

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracında sende aileye hosgeldin.. Boyadan Korkma Boya Candır :)

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kazasız belasız kullanın maşallh araca da fiorinoların 55 bg oldugunu sanmıyorum ben zten multijet motor var 90lik sanırım ayrıca torku yüksek araçlar yani baya iyi gidiyolar ben kullandım 3 ay şirket aracımdı 170 180 i yapıo çok rahat 2008 model 1.3 multijet kullandım

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Makinanın maşallahı var Allah kaza bela göstermesin.Birde boya+ufak tefek revizyonlardan sonra tadından yenmez,daha nicelerine nal toplatır o:eyv

Sühacan

Süha TUTSOY, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fiorinalar 55 hp.. senin araban ise 1.4 72 hp galiba yorumlardan okuduğuma göre.. senin araban fiorinalardan hafif ve daha yüksek hplı olduğu için her türlü geçer yani :)
ben samsundayım.. arabayı boyatmayı düşünürsen veya başka birşey yaptırmayı düşünürsen ben seve seve yardımcı olurum.. samsunda sanayide tanıdığım çok iyi ustalar var.. istersen beraber boyacıya gidebiliriz..
plakadan sorgulatmıştım 1.3 mj 75likdi. ben samsunda oturmuyorum mersindenim. samsuna arada iş için gidiyorum.2-3 gün kalıp dönüyorum bu aralar gene gitcem ve bi haftaya yakın kalmayı düşünüyorum biraz tatil yapma hesabı :) geldiğim zmnda görüşmek isterim :)

Sühacan

Süha TUTSOY, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kazasız belasız kullanın maşallh araca da fiorinoların 55 bg oldugunu sanmıyorum ben zten multijet motor var 90lik sanırım ayrıca torku yüksek araçlar yani baya iyi gidiyolar ben kullandım 3 ay şirket aracımdı 170 180 i yapıo çok rahat 2008 model 1.3 multijet kullandım
saolun tşk ederim.bnm yarıştığım 2010 modeldi.fakat şoför biraz ürkekti. araba hakkını veriyordu fakat adam hakkını istemeyi bilmiyordu :)