Bu da benim Sevdam :)

reis64

Mustafa Fındıklar,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah abi allah kaza bela vermesin aracın çok güzel.. Abi ayıptır sorması arka egzozun fiyatı nedir acaba :)

Fatih kardeşim , bana sormuş olduğun arka modifiye tamamı Renault marka 3 parça var zaten hepsi 1000 TL , servise taktırdım.
Halil kardeşin söylediği gibi ekzos görüntü amaçlı :)

reis64

Mustafa Fındıklar,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arka taraf tartışmasız cok güzel fakat size benden bir tavsiye o görüntü olan egzoz cıkışlarına iki tane güzel egzoz ucu bulup cıkısları oraya verin,zahmetsiz bir iş ama sonrasında arkasına geçin bir bakın bir daha bakın aracınıza :eyv
Abdullah kardeş ben onu denedim de pek hoş bi görüntü olmuyor , sonra o egzos uçlarını nasıl monte edicez ? bu bizim arka tampon plastik biliyosun.

reis64

Mustafa Fındıklar,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah kaza bela vermesin..aracın ön tarafıda biraz ilgi alaka beklıyo sanki sizden ;)
Teşekkür ederimm ilgilne .Doğru söylüyosun şu arka modifiyenin borcunu bitireyim önce , sonra sıra orda :)

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abdullah kardeş ben onu denedim de pek hoş bi görüntü olmuyor , sonra o egzos uçlarını nasıl monte edicez ? bu bizim arka tampon plastik biliyosun.

tamam abi kesilip normal son kazanda egzoz cıkısı verilcek işte

ahtapot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
CANAVAR:eyv MAŞALLAH

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Egzos değil fatih, görüntü amaçlı aksesuar...:eyv

Egzoz diyorlardı ona genelde ondan sordum abi ? Fiyatı nedir acaba... Birde o sadece o gri aksesuar kısımmı yoksa plakanın altına mı gelıyor bir kısmı resımde oyle gozukuyor sankı ?

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fatih kardeşim , bana sormuş olduğun arka modifiye tamamı Renault marka 3 parça var zaten hepsi 1000 TL , servise taktırdım.
Halil kardeşin söylediği gibi ekzos görüntü amaçlı :)
Anladım abi teşekkürler :) Ama bi şey soracağım spoiler egzoz gorunumu veren aksesuarlar ucuncu ney oluyor onu cozemedım acaba plakanın altına gelen bir kısım var gıbı orası mı ?