Bu da benim sw clio3

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah yakıyor
plaka aydınlatması nasıl sökülüyor tarif edebilirmisin tırnaka çöktünmü çıkıyormu tornavida ile kanırmak mı lazım led takacam
iç aydınlatmalara led ampül plakalara led ampül bagaj ve torpidoya led ampül takmak istiyorum arıza ışığı yakarmı bunlar bilen varmı

faysan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tornavida ile tırnağın olduğu yeri biraz oynatırsanız aşağıya gelir.Yalnız içerdeki ampulu çkarırken kontağı kapatın.Çünkü ampulu çıkarmak içinde tornavida gerekebiliyor.Kontak açıksa buda şase yaptırıp sigortayı attırıyor.

faysan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi marka led ampul takarsanız sorun yaratmaz arıza ışığı yaktırmaz.

Yel1990

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar iyi dilekleriniz icin teşekkurler. Arka camlar orjinal renkliydi uzerine film çektim. RS amlemini de aksesuarci arkadaştan aldim. Direk oraya oturmadi biraz alttan ustten torpüledim. Şimdi sis far çercevesi ariyorum bulan bilen yardimcı olursa sevinirim

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende arıyorum ama bulamadım zor galiba bulursan banada haber ver bende alayım

Yel1990

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar clio grandtoura göre spoiler bi türlü bulamadim. Alternatif arayişlar içine girdim ve megane sporttourerin spoyleri uyar gibime geldi sipariş etmeye karar verdim.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar clio grandtoura göre spoiler bi türlü bulamadim. Alternatif arayişlar içine girdim ve megane sporttourerin spoyleri uyar gibime geldi sipariş etmeye karar verdim.

bizide haberdar et hayırlı olsun nasıl olacak bakalım

Yel1990

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun sipariş ettim boyali 250 tl hesaplamalarima göre uyacak gibime geliyor hafta sonuna dogru gelir heralda

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun sipariş ettim boyali 250 tl hesaplamalarima göre uyacak gibime geliyor hafta sonuna dogru gelir heralda
Nereden siparis verdiniz ?
ben bulamiyorum. Resim varsa atarmisiniz.
birde sizin farlar ne marka

Yel1990

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Farları özel yaptirdim. Spoileri de Ankaradan sipariş verdim. Birebir clio grandtoura göre yok. Megane 3 sportrourer in kini sipariş verdim uyacagı umidi ile. Uymazsada biraz tadilatla uydurmaya calisacaz bakalim bekleyip görecez