Bu Deli Kuyuya Taş Atmak İstiyor...

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Bu kadar güzel fikirler çıkacağını beklemiyordum açıkçası. İlginiz ve sunduğunuz çözümler için teşekkür ediyorum. Ama elimde şimdilik böyle bir uygulama var ve bunda ne gibi bir gelişme yapabilirim buna odaklıyım şimdilik. Cam parçasının üzerine aynı vinilden kaplayıp üzerini macunlayacağım. Çatlama ve deforme olup olmadığını alttan gözlemleyeceğim. Eğer her hangi bir şey olmazsa boyayı basıp bekleyeceğim. Bu işlemler bir iki hafta sürer sanırım. Bende sonucu merak ediyorum. Hayırlısı bakalım.qw

Sökün kaplamayı mahvolmuştur kaplamanın altı pasta cila atın öyle kullanın güzelim arabayı bence mahvediyosunuz :). elbette bir gün eskiyecek yıpranacak bu kadar titizlenmeyin :)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abilerin abisi muhterem insan gel vazgeç şu garip icatlardan komple sok arabayı boyaya niye çelik macun çekiyorsun niye kaplamalarla uğraşıyorsun hala anlayabilmiş değilim :goz

Sökün kaplamayı mahvolmuştur kaplamanın altı pasta cila atın öyle kullanın güzelim arabayı bence mahvediyosunuz :). elbette bir gün eskiyecek yıpranacak bu kadar titizlenmeyin :)

Tamam tamam, eskiyinceye kadar böyle kullanıp çıkarınca boyatacağım. Kızmayın vaz geçtim bu deneyden. Zaten kış geldi, nerede deneyeceğim. :))