Bu gün Yazılıyorum. Fluence Touch mı Icon'mu ? Karar Veremiyorum.

bedrana34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siz ne kadara almıştınız ve km kaçtı ?

kartalkaya19

Kesinlikle ICON kardeşim :eyv ..

2013 model 28.000 km de değişen-boya yok ilk sahibiydi fabrika çıkışı ekstra ; elektronik park freni, komple boya koruma, ön park sensörü, 3d bagaj havuzu, ön kaput film koruma yaptırmış eleman sağolsun. 58.000 bin tl ye aldım.

bedrana34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben EDC değilde dizel manuel vitesli alacağım. Verilen linki okuyunca ICON için 5.000 daha eklemeye değer dedim. Paylaşım yapan arkadaşlar şunları söylemiş.

* icon alırsan kaliteyi ve donanımı hissedersin. 5 bin tl değermi ? evet değer... sonra bunu yaptırayım şunu yaptırayım dersin pahalı ve zahmetli olur.

* Touch alırsan en başta gündüz ledi sonradan taktırmak isticeksin servis senden 500-600₺ isteyecek sonra arka stoplar ledli olacak görüntüsü gerçekten çok hoş sonradan yapmaya 1500₺ isterler R-link için 2000₺ isteyecekler sonra otomatik park freni,kararan iç dikiz aynası, ESP-DSC-ESC kısaca elektronik denge sistemi, ASR-TCS Patinaj sistemi gibi şeyler touch da yok sonra tamponlar gövde rengi değil far yıkama yok jantlar icon kadar gösterişli değil iç deri koltuk yok eğer icon prestij alırsan sunroof olur katlanır ayna eller serbest dokunmatik kapılar olur tadından yenmez şimdiden hayırlı olur inşallah

vites tamamen tercihe bağlı birazda zevk işi karar senin tabi. nasıl vites alırsan al icon al ama :) ne bileyim hava kararınca yaksın farını, yağmur başlayınca silsin silecekleri, dışardan led ışıklar ayrı bi hava katsın, anahtarla kartla uğraşma yaklaşınca açılsın uzaklaşınca kapansın, koltuklar mis gibi deri olsun klasını konuştursun, kliman konsolun ayrı bi güzellik katsın, ne bileyim mesela 14-15 de yok diye biliyorum 16 da var mı ama elektronik park frenide cabası..şimdiden hayırlı uğurlu olsun :eyv

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reno da sonradan ilave ozellik olayi hep modul gibi fason yollarla cozuldugunden icon almak mantikli ama yine reno da problem yasama sorunlari oldugundan ne kadar cok donanim o kadar başa bela. Mesela stopstart cogu zaman calismiyor ama aku alirken pahali aku almaniz gerek ya da sevmeyip her caliatirmada kapatiyorsunuz. Mesela edc. En cok gereken dur kalk trafikte ariza veriyor. Vs vs
Hangi ozellikler isinize yarar once onu düşünün. Bana cruise olsa yeterli

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vites tamamen tercihe bağlı birazda zevk işi karar senin tabi. nasıl vites alırsan al icon al ama :) ne bileyim hava kararınca yaksın farını, yağmur başlayınca silsin silecekleri, dışardan led ışıklar ayrı bi hava katsın, anahtarla kartla uğraşma yaklaşınca açılsın uzaklaşınca kapansın, koltuklar mis gibi deri olsun klasını konuştursun, kliman konsolun ayrı bi güzellik katsın, ne bileyim mesela 14-15 de yok diye biliyorum 16 da var mı ama elektronik park frenide cabası..şimdiden hayırlı uğurlu olsun :eyv

ne güzel anlattın, eline sağlık :)

2011 dci 105 manuel extrem edicion sahibiyim. memnunum, extrem özelliklerin içinde keşke olsaydı dediğim sadece eps var. şu haliyle bana yeten bir araç

gökhanhatay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah gonlunuze gore versin. Benim anlamadigim 2016 modellerde start stop varmi?
Birde neden bu donanimdaki aracta karartilmis cam bulunmaz anlamis degilim. Yoksa varda benmi goremedim

burakcankaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
paran varsa ICON al yoksa TouchPLus al

kartalkaya19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fluence icon 1.5 dci 110 bg manuel vitesli, prestij paketli aracın detaylı özellikleri fotoları olan bir link varmıdır?

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İcon u kesinlikle alın. Pişman olmamak adına

Dr.Sma

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence soru bile değil donanımlarını geç motor farkı var bir kere.