Bu Hoparlör'lerin Neyin Nesi ?

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evde Kaybolan Açık Hava Filtre'mi Ararken Bunları Buldum Daha Önceden'de Evde Bunların Olduğunu Biliyordum Ama Bu Kadar Detaylı Hiç İncelememiştim, Kaliteli Bir Şeye Benziyorlar Her Birinin İçinde 2 Adet Hoparlör ve 1 Adet Ufak Buffere Benzettiğim Bir Şey Var, İnternet'te Araştırdım Bu Marka İle İlgili Tek Bula Bildiğim Eski Antika 1 veya 2 Adet Müzik Kutusu Bilen Var'mı Bunların Evveliyatını - Ne Malı Olduğunu :soru

Ön Tarafında;

VX-302

Arka Tarafında İse Şunlar Yazıyor;

Fanfare

VX-302 Dome Three - Way Bass Reflex Car Speaker System

Merak İle Yorumlarınızı Beklemekteyim qw

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Hiç kendini parçalama dostum helalinden 20 tl çalışır sana kim ne dediyse kafa bulmuş 2.Abdülhamit'ten kalma felan değil bunlar yanihehehehehehe

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Hiç kendini parçalama dostum helalinden 20 tl çalışır sana kim ne dediyse kafa bulmuş 2.Abdülhamit'ten kalma felan değil bunlar yanihehehehehehe

Hahaha :D Yok Abi Kimse Bir Şey Demedi Bilgisayara Takacaktım Bunları Kaldırmadı Bilgisayar, En Kötü Sarımtırak Yerleri Karbon Folyo İle Kaplar Birini Torpido Gözüne Diğerinide Kapı Cebine Atarım hihi

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eski tip iki yollu hoparlöre benziyor ama hımm

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunların aynısından vardı babamın eski külüstüründe. Çokta güzel ses veriyordu. Arabada ki kaset çalar SAHRP markaydı. O zamanlar öyle ses her arabada bulunmuyordu. Daha sonra TESS marka ışıklı hoparlörlerle değiştirmiştik. Yani çift yollu bas ve twiter'i olan bir hoparlör elinizdekiler.

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunların aynısından vardı babamın eski külüstüründe. Çokta güzel ses veriyordu. Arabada ki kaset çalar SAHRP markaydı. O zamanlar öyle ses her arabada bulunmuyordu. Daha sonra TESS marka ışıklı hoparlörlerle değiştirmiştik. Yani çift yollu bas ve twiter'i olan bir hoparlör elinizdekiler.

Bilgiler İçin Teşekkür Ederim Bizimde Büyük İhtimal İle Ya R12'den Yada Opel Kadet'ten Kalmıştır :eyv

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​At çöpe gitsin hehe