Bu nasıl bir güzellik

purmol

Bilgi Girilmemiş
Konuyu büyütmeye çalıştığım yok . Görüşünlede ilgilenmiyorum . Sadece üslubundan bahsettim , sanırım görüş ve üslup kavramlarını karıştırıyorsunuz ,her neyse iyi post lar.

falkon452@hotmail.com

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş ben adamı aradım bu arac 65 beygirdir dedim hadi yazılım attırdın oldu 85 oldu hadi eksos hava filtresi falan filan oldumu sana 100 hani bunun 65 beygiri

yaa dediler arkadaslar yanlış yazmış olabilirler dedi biz bu arabayı takasla aldık arabanın sahipleri bize 165 beygir dediler falan filan yani gerisini sen getir artık ben bu arabayı yakından gördüm gecen gün araba dökülüyo yaa

falkon452@hotmail.com

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kuzey

kardeş gecen bu adamları aradım bu araba 65 beygirdim dedim yazılım attırdın oldumu sana 85 hadi dedik hava filtresi eksos falan filan oldumu sana 100 hani dedim bunun 65 beygiri yaaa dediler arkadaslar yanlış yazmış olabiler dedi biz bu arabayı takasla aldık satanlar bize 165 beygir dediler dedi artık gerisini sen getir arabayı yakından gördüm kardeş arabanın ekmegini yemişler yemişler geriye bir sey bile kalmamış bile dökülüyo araba yaaa

ariulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç hoş görünüyor ama bence abartı olmuş benim modifiye anlayışım jant ve helezondan ibaret :) aracın fiyatına gelincede araba renginden kaybediyor ayrıca bir değişen iki boyalı parça var , kmsi de baya ileri o fiyat olması çok normal . 160 bg olayına bence imkansız görmeden inanmam :)

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
araç güzel modife olmuş... motor-şanzuman-turbo-şase-direkler sağlamsa, fiyatı da uygun yani... ıyı pazarlıkla fiyat ınerse ekmek yer... beygire takılmaya gerek yok...bilen bilir nasılsa... :eyv

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
Ayrıcana, ortamda gerilim rüzgarı yapanların, takıldıkları mesajıda kopyalayıp eleştiri mesajına eklesinlerki, durumu net değerlendirsin okuyanlarda... yoksa haybeye tartışma oluyor... muhtemelen herkesın uslup-anlayış farkı vardır... kişisel anlayışların, genele mal edilmemesi gerekir... genel kabul gören usluplar belli zaten... bazıları da eleştirirken aynı hataya düşebiliyor... gereksiz tetikleme-tahrik olmasın... genel ikazdır... lehte-aleyhte pay kapma çabası olmasın recasıyla... selam ve sevgi dolu seviyeler dilerizm...:eyv

Kerem Mert

Kerem Mert BERBER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Al bendende o kadar muhteşem..:eyv