Bu Parçadan Bulabilirmiyiz ? ?

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba ;

Aşağidaki Resimde İşaretlediğim Sis Farini Birleştiren Parçadan Alip Araçima Uygulamak İstiyorum.. Fakat Tek Olarak Satiliyomu ? 2004 Model Araçima Uyarmi ? Bunlari Merak Ediyorum .. Konu Hakkinda Bilgisi Olan Warsa Paylaşirsa Sevinirim..

Teşekkürler..

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tampon farkından dolayı zor :( 2004 ve 2008 arasındaki tamponlar yapı itibariyle farklı ancak bu tamponun iç kısmını alıcaksın kendi tamponun o hava kısmını kırıp yerine uydurman gerekir sıkıntılı iş

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tampon farkından dolayı zor :( 2004 ve 2008 arasındaki tamponlar yapı itibariyle farklı ancak bu tamponun iç kısmını alıcaksın kendi tamponun o hava kısmını kırıp yerine uydurman gerekir sıkıntılı iş

Anladim Abi , Tek Satilip Satilmadiğini Biliyomusun Peki ? Ben bu parcadan alip zorda olsa uygulamak istiyorum :)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
satılma ihtimaline cevap veremem ama o parça kırılsa komple tampon değiştirilmeyeceğine göre vardır sanırım sorman lazım ya da en güzeli fiyat pahalı gelirse git arkadan pert bir 2009 bul hurdaxıdan al tamponu birebir.uyar

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
satılma ihtimaline cevap veremem ama o parça kırılsa komple tampon değiştirilmeyeceğine göre vardır sanırım sorman lazım ya da en güzeli fiyat pahalı gelirse git arkadan pert bir 2009 bul hurdaxıdan al tamponu birebir.uyar

Doğru söylüyosun abi , bu dediğin daha mantikli :eyv :eyv

gggkhn

Gökhan ÇETİNKAYA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orj tamponun bundan 5 kat daha iyi tabi zevk meselesi samimiyetine güvenerek söylüyorum tayfun bu tampondan ben nefret ediyom mesela hahahaha

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orj tamponun bundan 5 kat daha iyi tabi zevk meselesi samimiyetine güvenerek söylüyorum tayfun bu tampondan ben nefret ediyom mesela hahahaha

Ya Orijinal Tamponumdan Şikayetçi Değilim Ama 30-40 Liralik Bir Matafsa Alip Nasil Duracağina Bakmak İstiyorum :eyv :eyv

gggkhn

Gökhan ÇETİNKAYA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cıkmacılar sıfırdan pahalı satıyoo yada ben gidince fiyat yuksek cekiyolar bizi saf görüyolar 30 40 liraya hiç bişey alamazsın

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş