Bu parçaları nereden bulabilirim?

ucandosbik

Ahmet BAYDAR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar. Çok saçma iki parça bulmam lazım :) İlki kolçağın içinde, kolçak kapağının kutuya birleştiği yerdeki menteşeyi saklayan plastik parça. Alttaki dişleri kırılmış yerine oturmuyor. İkincisi ise arka cam perdesinin tavandaki yuvalara takılan dişleri. Hurdacılara baktım kolçağı komple satıyorlar. Bulamadım bu iki parçayı. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

logan39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar. Çok saçma iki parça bulmam lazım :) İlki kolçağın içinde, kolçak kapağının kutuya birleştiği yerdeki menteşeyi saklayan plastik parça. Alttaki dişleri kırılmış yerine oturmuyor. İkincisi ise arka cam perdesinin tavandaki yuvalara takılan dişleri. Hurdacılara baktım kolçağı komple satıyorlar. Bulamadım bu iki parçayı. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Kolçağın parçasını ancak çıkmacılarda bulursunuz o parçanın ayrı olarak satılacağına ihtimal vermiyorum arka cam perdesinin üst tırnaklarını o kısma o şekil plastik vidalayarak tutundurabilirsiniz örnek veriyorum mesela plastik mandalları kırp siyaha boya o kısma uygun çekilde montajla perde tırnaklarının tutunması yeterli olacaktır zaten saçma olabilir ama alternatif olması açısından söyledim orjinalini bulabilirisiniz tabi orjinalden yanayız ama bulamazsanız bu şekilde yapanlar vardı yakın çevremde :D

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yetili servislerden .

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hurdacılardan bulabilirsiniz öyle tek satmaz parçacılar o tırnak işide çok zor :)