Bu parçayı soksem bir sorun olur mu ?

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese iyi forumlar abilerim

Kapıyı açıp kapatırken bu parça hep ses yapıyor acaba soksem bir fark olur mu rüzgar sesi vs olarak ?

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
jVznYW.jpg
[/url][/IMG]

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
O parça sanki fitili tutuyor boş yere koymamışlardır. Uzaktan çekseydiniz birde. eğer ses yapıyorsa elektrikçilerde bulunan üzeri kauçuktan bantlar var onlardan alıp üzerine yapıştırın

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O parça sanki fitili tutuyor boş yere koymamışlardır. Uzaktan çekseydiniz birde. eğer ses yapıyorsa elektrikçilerde bulunan üzeri kauçuktan bantlar var onlardan alıp üzerine yapıştırın

Buyur abi
A5Z1pv.jpg
[/url][/IMG]

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sökme :)
Bu parça ilk kangoolarda yoktu 2011 den sonra geldi.

Sebebi muhtemelen rüzgar sesini azaltmak için ,orası fitilin bitim yeri ve çamurluk ile A sütunu ek yerini kapatmıyor bu parça o boşluğu kapatıyor ,fitili tutmak için değildir herhalde çünkü bizde 2009 da yok 2011 dede yok.2011 de arka kapı fitili geldi(ön arka kapı arasındaki) 2011 nisan sonrası senin sorduğun parça geldi.Sonra aynalar :)

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sökme :)
Bu parça ilk kangoolarda yoktu 2011 den sonra geldi.

Sebebi muhtemelen rüzgar sesini azaltmak için ,orası fitilin bitim yeri ve çamurluk ile A sütunu ek yerini kapatmıyor bu parça o boşluğu kapatıyor ,fitili tutmak için değildir herhalde çünkü bizde 2009 da yok 2011 dede yok.2011 de arka kapı fitili geldi(ön arka kapı arasındaki) 2011 nisan sonrası senin sorduğun parça geldi.Sonra aynalar :)

Abi valla o kadar makyaj yapmışlar fakat hala yalıtım yeterli değil.. Bu arada geçen aynanın ordan rüzgar sesi geliyor demistin abi açıklığı kapatin diye konu açmıştın onu ben bulamadım abi ?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
O parçayı 2011 ve üzerindeki modellere koydular, olmasa da olur bence...

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi valla o kadar makyaj yapmışlar fakat hala yalıtım yeterli değil.. Bu arada geçen aynanın ordan rüzgar sesi geliyor demistin abi açıklığı kapatin diye konu açmıştın onu ben bulamadım abi ?

Kardeşim G2 kangoo konusunda , artık ayrıldık :) MEnüde alttaki Kangoo konusuna bakıcaksın.

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) Ben yanlış anlamışım .Konudaki resimde işaretli yer , aralık yok gibi ama boşluk çok hafif .Normalde orası içeride hava akımı olmayan yerde ama montaj sırasında aynayı oturtma keskin değil biraz oynadı mı boşluk artıyor.Hatta muhtemelen 100km gibi yan dikiz aynasının iç kısmının oynama sebebi oradan giren hava , hava aynanın arkasına gidiyor.

Megane fluence modellerinde bile aynanın önündeki üçgen plastik kısım kaportaya sıkı oturmuyor.