Bu Pasta ve cila uygun mudur

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba farlarımda güneş yanığı olması dolayısıyla kendim bizzat aracımın farlarına pasta cila atacağım. Sizce aldığım ürünler iyi mi daha doğrusu doğru ürünleri mi almışım.

kardeşim meguiars kullandım ben çok fazla bir yanık yok ise direk kullan bunu derim ben kullandım işe yarıyor. eğer çok hafif ise diş macunu ilede parlatılıyor. burada ben elimden geldiği kadarı ile paylaştım http://www.renaultfanclub.com/renault-fan-club-serbest-alan/78878-far-cami-temizligi.html

burak58600

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence bu üründen ziyade farlara meguiars plastikx ayrıca boyaya meguiars compound pasta ve meguiars carnauba wax üçlüsü iyi olurdu

Daha önce öğrenseydim alırdım fakat şuan ürünleri aldım. Benim aldıklarımlada olur herhalde değil mi

burak58600

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim meguiars kullandım ben çok fazla bir yanık yok ise direk kullan bunu derim ben kullandım işe yarıyor. eğer çok hafif ise diş macunu ilede parlatılıyor. burada ben elimden geldiği kadarı ile paylaştım http://www.renaultfanclub.com/renault-fan-club-serbest-alan/78878-far-cami-temizligi.html

Daha önce senin dediğinide bir arkadaş demişti fakat ben aldım ürünleri bunlarla yapıcam herhalde sorun olmaz diye umuyorum. Benim tek takıldığım nokta Pastanın üzerinde plastik cisimlere uygulamayın yazıyor. Far cam olarak mı geçiyor plastik olarak mi oraya takıldım

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha önce senin dediğinide bir arkadaş demişti fakat ben aldım ürünleri bunlarla yapıcam herhalde sorun olmaz diye umuyorum. Benim tek takıldığım nokta Pastanın üzerinde plastik cisimlere uygulamayın yazıyor. Far cam olarak mı geçiyor plastik olarak mi oraya takıldım
Plastik olarak trim diye adlandırılan kenar çıtalar plastik siyah tamponlar ve diger tüm plastilerden sürmeyin:)