Bu sahibinden.com kafayı yemiş :@ bilgisi olann!!!

MeganeSport

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
2debirde ilanımı askıya alıyorr

sahibinden.com İlan Verme Kuralları’na göre yayınlamak istediğiniz ilana ait fotoğraflarda farklı site veya yayın organına ait logo, çerçeve vb eklenti, telefon numarası veya e-posta adresi yer aldığı için ilanınızı yayına alamadık.

dıe bi mesj göndermısler.. halbukı benım 1 tane daha ılanım var bu 2.rs bölümünde buna taktılar kafayı diğeri 1.5 dci bölümünde ona ilişmiyorlar..

1 tane foto. da berceste reklamı var onu sildim yine askıya aldılar :mad:@q herhangi bi fikri olan varmı

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Aracın rs değil ya birileri şikayet ediyordur...

MeganeSport

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın rs değil ya birileri şikayet ediyordur...

oda aklıma geldide abi.. attıkları mesjda foto.lardan dolayı askıya alıyoruz demısler...

ait fotoğraflarda farklı site veya yayın organına ait logo, çerçeve vb eklenti, telefon numarası veya e-posta adresi yer aldığı için ilanınızı yayına alamadık.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Sacmaladi Eyice Bu Site Kurumsal Takiliyor Aklinca Bakmiyorum Bende Kendimce Tepki Koyma Adina

MeganeSport

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sacmaladi Eyice Bu Site Kurumsal Takiliyor Aklinca Bakmiyorum Bende Kendimce Tepki Koyma Adina

bi iletişim bi muhattap bulsam sövecem çok sinirlendımm :S:S ben düzeltiyorum onlar kaldırıyor :S bari adam akıllı bi gerekce ver

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum, en başında ilan kurallarına uymamışsın. Unutma ki bu adamlar bu işi artık sıkı yapıyorlar ve facebook kadar aktif kullanıcısı oldu memlekette. Açıkçası ben bile kategorisi yanlış veya aldatıcı olanları şikayet ediyorum.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Aynısının tıpkısını bana yaptılar deli olacam herşey nizamiyok şu uymuyor yok bu olmuyor mail attımdı kafamı buluyorsunuz şeklinde başka sitemi yok bende oraya veriyorum ilanımı anlamında hemen bir özür mesajı ve askı vs hikaye olduydu anında arada cinslikleri tutuyor bilmem niyedir:cool:

MeganeSport

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum, en başında ilan kurallarına uymamışsın. Unutma ki bu adamlar bu işi artık sıkı yapıyorlar ve facebook kadar aktif kullanıcısı oldu memlekette. Açıkçası ben bile kategorisi yanlış veya aldatıcı olanları şikayet ediyorum.

iyide gerekçesinii sölesinler katogorin yanlıs desinler... attıkları mailde foto.lardan dolayı vs dior :S

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
"içinde hiç küfür edilmemiş şahin" başlıklı saçma sapan ilanı yayınlıyorlar da, 5 kapı rs'in kategorisi mi batıyor bunlara. dengesizler