Bu soket neye yariyo

sukru 32

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar iyi akşamlar. .dikiz aynasının şapkası nı soktugumde boşta olan bir soket farkettim..acaba bu soket in olmasi gereken bi işlevi var mıdır

panayır

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Otomatik kararan ayna ve oto.far sensörünün soketleridir büyük ihtimal..

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Otomatik kararan iç dikiz aynasının elektrik soketi...

sukru 32

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o zaman bendeki dikiz aynası orj.deil...

panayır

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok öyle değil.Donanım farklılıkları her zaman yaşanır.Fakat renoda huydur bazen donanıma koymadığı şeyin tesisatını koyar bazende koymaz.Misal Cruise control.Megane2 ve 2008- kangooların bazınlarında 20-30 tl maliyetle cruise yapılabiliyor..

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Yok öyle değil.Donanım farklılıkları her zaman yaşanır.Fakat renoda huydur bazen donanıma koymadığı şeyin tesisatını koyar bazende koymaz.Misal Cruise control.Megane2 ve 2008- kangooların bazınlarında 20-30 tl maliyetle cruise yapılabiliyor..
Benim araçta tesisat hazır 30 liraya şu işi yapalım kardeşim...:)

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Benim araç en dolusu olduğu halde orada bir sokette bende boş duruyor.Orada far , yağmur , oto kararan dikiz aynası soketleri dışında telefon ön hazırlığı ile ilgili bir soket daha var.O kapağın yan tarafında delikli bir yer var onun içine mikrofon giriyor.Hatta benim multimedya cihazının mikrofonunu ben oraya taktım , tırnaklı tık diye oturdu.Konuşma yaparken sesim oradan gidiyor.

panayır

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araçta tesisat hazır 30 liraya şu işi yapalım kardeşim...:)
Bu cruise işini ben yapmıyorum.Bi arkadaşım yapıyor.Ben tam kapsamlı bilgiye sahip değilim.Duyduklarımı söylüyorum.Beyaz soket ve direksiyon altında cruise kablosu varsa yapılır..Arkadaşa yönlendirebilirim..

Son düzenleme:

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Bu cruise işini ben yapmıyorum.Bi arkadaşım yapıyor.Ben tam kapsamlı bilgiye sahip değilim.Duyduklarımı söylüyorum.Beyaz soket ve direksiyon altında cruise kablosu varsa yapılır..Arkadaşa yönlendirebilirim..
Ön hazırlık mevcut, araç 2008 çıkışlı 2009 model, serviste baktırdım her şey hazır dediler, montaj yapılınca obd den girip aktiflenecek...
Arkadaşın İstanbul'daysa görüşelim kardeşim...:eyv

panayır

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön hazırlık mevcut, araç 2008 çıkışlı 2009 model, serviste baktırdım her şey hazır dediler, montaj yapılınca obd den girip aktiflenecek...
Arkadaşın İstanbul'daysa görüşelim kardeşim...:eyv

Yok il dışında.Herşey hazırsa geriye direksiyondaki tuşları yapmak ve Cruise açma kapamadaki düğme lazım.Ben özelden size arkadaşıma ulaşabileceğiniz bi adres atayım..