Bu subwofer alınır mı?

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunu almayı düşünüyorum ama sizce fiyatı nasıl ve ürünü bilen varmı... Garanti bonus'a 10 taksitte 185. 5 taksitte 195 lira oluyor... 1400w 400rms.. Bu güçler ne işe yarar o kadarını çok detaylı bilmiyorum açıkçası... Eğer kafama yatarsa birazdan almaya gideceğim... Vatanda satılıyor.Acil şekilde cevap verirseniz sevinirim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :) VATAN COMPUTER - PIONEER - TS-W309S4 30cm Kabin Tipi Kullanım Subwoofer 1400W - Oto Ses Sistemleri

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Var mı fikri olan :)

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fatih, bu özelliklerde bende Powerbass marka vardı ve 395 TL'ye almıştım... Ve bin pişman oldum çünkü bagajı öldürüyor... Monte edilirken arabanın sökülmedik yeri kalmıyor(Benim aracımda öyle oldu), aküye saçma bir kablo bağlanıp kapının altlarından bagaja gidiyor, bende yaklaşık 1 hafta filan oldu 200 TL'ye sattım ve ne var ne yok söktürdüm... Demem o ki :) Eğer içindeki heves yüzündense bence vazgeç hiç bulaşma... :)

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fatih, bu özelliklerde bende Powerbass marka vardı ve 395 TL'ye almıştım... Ve bin pişman oldum çünkü bagajı öldürüyor... Monte edilirken arabanın sökülmedik yeri kalmıyor(Benim aracımda öyle oldu), aküye saçma bir kablo bağlanıp kapının altlarından bagaja gidiyor filan bende yaklaşık 1 hafta filan oldu 200 TL'ye sattım ve ne var ne yok söktürdüm... Demem o ki :) Eğer içindeki heves yüzündense bence vazgeç hiç bulaşma... :)
Tam anlamadım yani bass'ın kendisi mi kaliteli değil alma diyorsun :) Yoksa tesisat işinden mi vazgeç diyorsun :)

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Tam anlamadım yani bass'ın kendisi mi kaliteli değil alma diyorsun :) Yoksa tesisat işinden mi vazgeç diyorsun :)

Yok bass'a lafım yok... Eğer içindeki hevesse vazgeç diyorum tesisat işinden elletme arabanı... :)

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok bass'a lafım yok... Eğer içindeki hevesse vazgeç diyorum tesisat işinden elletme arabanı... :)
Eyvallah sağolasın. Yok heves değil de zaten projelerin arasında vardı.Önceki aracımda da vardı çünkü. Malum öğrencilik planlar askıda kalıyor sürekli... Ama jbl'lerde 150 160 lira galiba hani bunu gidip alsammı yoksa acele etmeye gerek yok mu?

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Eyvallah sağolasın. Yok heves değil de zaten projelerin arasında vardı.Önceki aracımda da vardı çünkü. Malum öğrencilik planlar askıda kalıyor sürekli... Ama jbl'lerde 150 160 lira galiba hani bunu gidip alsammı yoksa acele etmeye gerek yok mu?

Anladım, o zaman bence fiyat iyi git al derim... :)

Desperado404

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bass olarak güzeldir ve sahibindende oto müzik sistemleri bölümünde kampanyalı 125tl istersen bi bak

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunu almayı düşünüyorum ama sizce fiyatı nasıl ve ürünü bilen varmı... Garanti bonus'a 10 taksitte 185. 5 taksitte 195 lira oluyor... 1400w 400rms.. Bu güçler ne işe yarar o kadarını çok detaylı bilmiyorum açıkçası... Eğer kafama yatarsa birazdan almaya gideceğim... Vatanda satılıyor.Acil şekilde cevap verirseniz sevinirim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :) VATAN COMPUTER - PIONEER - TS-W309S4 30cm Kabin Tipi Kullanım Subwoofer 1400W - Oto Ses Sistemleri
Fatih ürün pahalı,bşka sitelerde daha ucuza bulabilirsin aynı ürünü,tonlaması xyz markasına göre çok az daha serttir ama şiddet olarak tatmin edici bir subwoofer.Üzerinde yazan şişirme güçlere aldanma sakın.Pmpo(anlık dayanacağı güç) rms ise sürekli dayanacağı gerçek güçtür.Alırken rms güce göre seçim yap.Bunu hangi anfile besleyeceksin orasıda önemli 4 ohm 400watt bu subwoofer,verimli kullanman için en az 4 ohmda 400watt veren bir anfile beslemelisin