Bu yavruya sizce ne gerekli ?

19mehmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir takim seyler yapmak istiyorum arabaya ama nereden basliyacagimi bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim .

Jant mesela ne gider bu 19 a :)))

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Replika%20Jant.png

Bunlar Orjinallerini Bulmak Lazım. Bunlar Replika... ama R943 Başlangıç için iyi gibi. bana kalırsa en son jantları değiştir uyumlu jant arabaya göre bulunur ortaya çıkar veya janttan başlıcam diyorsan jantı her değişime yakışacak model seçmek gerekir. R650 gider sanırsam forumdaki arkadaşlarda yorumlarıyla destek sağlar. bnm fkrim bunlar yalnız daha önce hiç değişiklik yapmış biri dğeilim arabalarda. :)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence jantların güzel. İlk olarak aynaları kendi rengine boyatmakla başlaya bilirsin.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence jantların güzel. İlk olarak aynaları kendi rengine boyatmakla başlaya bilirsin.

hakkı abi aynaları bende boyamak istiyorum püskürtmeli olarak boyasam fıs fıs olarak zımpara falan gerek varmı nasıl bir yol izlemeliyim biraz tarif edebilirmisin benzin kapağını da boyamak istiyorum birde

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kimse bakmıyor gündüz yoğunluk var galiba akşama yazabilirmisiniz ne yapılabilir

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
7 cm lip ve 1.8 rti jantı süper olur.:eyv

19mehmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şu R650 hoşuma gitti .17 inç i güzel gidebilir bi deniyim bulayım ben :) aslında aracı basmak istiyorum az birşey yere yada yay kesme falan düşünüyorum ya :)

19mehmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hakkı abi aynaları bende boyamak istiyorum püskürtmeli olarak boyasam fıs fıs olarak zımpara falan gerek varmı nasıl bir yol izlemeliyim biraz tarif edebilirmisin benzin kapağını da boyamak istiyorum birde

abi ayna boyuycaksan plasti dip al abi sprey boya oluyo çok güzel birşey istedigin zaman boyayı sökebiiliyosun kendin yapaabilirsin abi ben de aynalara düşünüyorum

19mehmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

plasti dip düşünüyorum aynalara diğer türlü masraflı oluyo biraz :/ plasti dip in bi kutusu 50 küsür lira ve rahat rahat abi kendin bille yapabilicegin birşey öyle düşündüm :)

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Senden esinlendim bende aynaları 941 yeşil renk varmıdır plastı dip te renk