Bu yeni düzenleme ile cam filmi yasak mı değil mi şimdi???

hidobur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu ile alakalı tam bilgisi olan var mı birde ne yapmayı düşünüyor sunuz ??

o6plaka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
haberlerde; içerisi görünmekte zorluk çekecek şekilde olan filmler yasaklandı, demişlerdi

hidobur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araştırıyorum kimi yerde öyle diyor kimi yerde kesin yasak 206 tl cezası var yazıyor , tebliği okuyorum onda da afedersin bir b*k anlaşılmıyor.

haberlerde; içerisi görünmekte zorluk çekecek şekilde olan filmler yasaklandı, demişlerdi

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eskiye göre herhangi bir değişiklik yok, sadece yasal hale getirilecekti, artık yasal hale gelmeyecek. Aynen eski bildiğimiz sistem devam...

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eskiye göre herhangi bir değişiklik yok, sadece yasal hale getirilecekti, artık yasal hale gelmeyecek. Aynen eski bildiğimiz sistem devam...

bugun camcıdaydım,aracın camı catladı, film soktürmek için kuyruktaydilar, artık muanedende geçmiyormuş, ve ceza yiyenler aracını tekrar muaneye sokması gerekıyormus, cezada 427 tl dir

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

bugun camcıdaydım,aracın camı catladı, film soktürmek için kuyruktaydilar, artık muanedende geçmiyormuş, ve ceza yiyenler aracını tekrar muaneye sokması gerekıyormus, cezada 427 tl dir

Benim bildiğim kadarı ile şu an için TÜVTÜRK istasyonları problem çıkarmıyor, fakat ilerleyen günlerde sıkıntı yaşanır mı bilinmez...

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakin zaman da bi arkadaş forumdan yine muayeneden sorunsuz geçtim demişti ama ilerleyen dönemde ne olur tabi bilinmez. Bu tip spekülasyonlarla insanlarin aklını öyle bir karıştırıyorlar ki valla mal gibi olduk resmen. Yani kışın film olmaması sorun değil de yaz döneminde cidden faydali bi şey. Tedbir amaçlı yapılıyorsa ne ala sözümüz yok tabi ama malum her kazanc araç üzerinden sağlandığı için ülkemizde doğru da söyleseler inanası gelmiyor insanın.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

akademik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba,

Özellikle mevzuat eskiden izin verdiği için cezalara karşı kanun yollarına başvurmak mümkündür diye düşünüyorum. Bir denemekte fayda var.

Keyifli sürüşler

hidobur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim dün geçti muayeneden , hafif kusur yazmışlar. Birde yeni yılda cezalar başlayacakmış diye söylentiler de var , ama organize olmak lazım sosyal ağlarda vs tt falan yapmak lazım ses en iyi oralarda duyuluyor bireysel başvura vs tırt.

enesoran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Polis yazmak istese her tona ceza yazıyor sökmek için sıcak buhar kullanın

TitanyumClio