Buda benim arabam :)

Okan Oktay Yurdakadim

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımı aldım yaklaşık 1 ay oldu biraz modifiye yapayım diyorum ama yıllardır bu işlerle uğraşmama rağmen bu arabaya ne yapayım bilmiyorum :)

17 jantım var taksam konfor bozulur diye çekiyorum.
arka difizör taksam nasıl olur bilmiyorum.
blow off taksam garantide ne sıkıntı yaşarım.

biraz akıl verirseniz sevinirim arkadaşlar. bu arada Ankara'da bir buluşma yapılsa güzel olur aslında.

q2pvw.png

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun güle güle kullanın aracınız arka difüzör çok güzel yakışıyor görselliği bayağı değiştiriyor bloff'a gerek yok artık demode oldu 17 jantda konforu bozmaz basılmadığı sürece

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En azında 1 numarada olsa film şart en baştan

muratın dediklerine katılıyorum ben difüzör taktım 1-2 soran bile oldu trafikte nerden buldun diye gerçekten değiştiriyor. ufak tefek değişimlerdede plakaıkları iç lambaları led yapabilirsin ben ekstra hava filtresi düşünüyorum çünkü geen baktım ön logonun arkası tam filtrelik :) eğer takan olursa akıl alıp bende yaptırıcam.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabanız hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin inşallah. Difüzör yakışır bencede.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Aracınız hayırlı, uğurlu olsun, Allah'ım güzel günlerde sağlıklı, mutlu ve huzurlu kullanmayı nasip etsin. Benim clio 4 de krom kaplama yaptırmıştım. Kapı üstlerine, ön ve arka far altlarına, beyaz araçta göze hoş görüntü elde etmiştim.

desiredesire

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah :)

cupido

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende kirmiz icon can var krom aksam süper duruyor camlari 2 numara filim yaptim oda güzel duruyor su difüzör biraz ucuz olsa alir takarim ondan sonra eksoz ucu aslinda su an arka spoylerin ucuzlamasini bekliyorum bu arada benim anten ve antenin alt tarafi ve lastik siboplarida kirmizi

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah kazasız belasız güzel günlerde binmeyi nasip etsin inşallah...Krom extralar araca çok güzel uyum sağlıyor tavsiye ederim. filmler solup mor renk oluyo (antalyada 3m vb ii markalarında sonu bu) bir arkadaşımız özel perde yaptırmış bende izini bulursam sipariş vereceğim.Sizede önerebilirim..

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni aracınız Hayırlı uğurlu olsun Allah Utandırmasın.

Benim size önereceğim Aksesurlar şunlar;

Cam filmi

Krom Aksesuarlar

Kaput Koruma

Unutmayınki sıfır km garanti kapsamn'da olan bir araca biniyorsunuz Modifiye yaparsanız aracınızın garantisini'de Unutmayın 3 kuruşluk görsellik için bence değmez ki ben bunu defalarca'da Forumumuz'da bahsediyorum yine siz bilirsiniz lakin söylediklerim'de yabana atılacak gibi değil

Kazasız Cezasız Güvenli Sürüşler Dİlerim.

Ciancarlo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah kazasız belasız güzel günlerde binmeyi nasip etsin inşallah...Krom extralar araca çok güzel uyum sağlıyor tavsiye ederim. filmler solup mor renk oluyo (antalyada 3m vb ii markalarında sonu bu) bir arkadaşımız özel perde yaptırmış bende izini bulursam sipariş vereceğim.Sizede önerebilirim..

Maalesef size katılmıyorum. Eğer orjinal 3M, Solar Guard, Sonax, Meguiars v.b marka bir film yaptırırsanız morarma solma olmaz. Zaten hemen hemen hepsinin ömür boyu garantisi var. Benim şahsi fikrim aralarında en uygunu olduğu için söylüyorum 3M yaptırın derim. Fakat 3M'in CS serisini kullanın onlar ömür boyu garantili oluyor ve garanti belgesini de istemeyi unutmayın. 3M'de 35 lik derseniz 2 numara yani orta tona tekabul eder.

Not: Bu arada cam altı krom çıta da yaptırabilirsin. Servis fiyatı ortalama 130 TL civarıydı.