Buda bizim düldül 34AV6636

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi bu sokaklar bu araç hiç yabancı gelmiyor yavv :D

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah inşallah güzel gelişmeler yaşanır bana da yabancı gelmedi sokaklar güngören tarafları mı yoksa daha başka yerler mi tam olarak hatırlayamıyorum ama kaldırımları güzel yapmışlar bizim burayı görseniz park sonu aldı başını gidiyor yeni kaldırım yapıldı hala taşlar eğri büğrü

gggkhn

Gökhan ÇETİNKAYA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah inşallah güzel gelişmeler yaşanır bana da yabancı gelmedi sokaklar güngören tarafları mı yoksa daha başka yerler mi tam olarak hatırlayamıyorum ama kaldırımları güzel yapmışlar bizim burayı görseniz park sonu aldı başını gidiyor yeni kaldırım yapıldı hala taşlar eğri büğrü
Bur taşlar bu yollar sultangazi ;)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güngörende de böyleydi kaldırımların rengi helal olsun o belediyeye ben bizim belediyeden şikayetçiyim valla

gggkhn

Gökhan ÇETİNKAYA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim belediye ile felan işim olmuyo çok şükür vergimi veririm yollunda gitmeyen bişeyler varsa soylerim yeni belediye burası yapıyolar bişeyler

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim belediye ile felan işim olmuyo çok şükür vergimi veririm yollunda gitmeyen bişeyler varsa soylerim yeni belediye burası yapıyolar bişeyler

ilk geldiğinde vay be çalışıyorlar demiştim oyum bunlara olur bir dahakine demiştim ve yanılmışım onlara oy felan yok kaldırımlar geniş olmasına rağmen yürüyemiyorum

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
MaasAllah

iconcanımın R-NAV Multimedia Sisteminden Tapatalk 4 ile Gonderildi

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@USTA duy sesimiziii sticker istiyor herkes bak çevremde 3 sticker'lı var gönder şunlarıda herkese dağıtalım :D