''Bugün Megane I Aracına Ne Yaptın''

blackdiamond

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
A101 den 3,5 TL'ye far temizleyici aldım. Sonuç f/p açısından hiç fena değil sanki
LngBPo.jpg

7NXlmY.jpg

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, son çalışmam ile orijinal kasetçaları çıkarılmış ve farklı bir cihaz takılması sebebiyle pasif hale gelen bilgi ekranını tekrar çalışır hale getiriyorum. Bilgi ekranında Renault, Megane 1 , herhengi bir isim , Nick gibi kişinin belirleyebileceği yazıyı yazdırabiliyorum.
OL7J44.jpg
[/URL][/IMG]

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çinden metresi 0.8$' a kırmızı ve mavi şeritler aldım. Biraz değişiklik olsun. Uzunlar için led farlar da yolda :dans
297gzN.jpg
BAXM7D.jpg

Gece görüntüsüde isteriz.:eyv

A101 den 3,5 TL'ye far temizleyici aldım. Sonuç f/p açısından hiç fena değil sanki
LngBPo.jpg

7NXlmY.jpg

Arkadaki ağaçlar göründüğüne göre işe yaramış :eyv

Arkadaşlar, son çalışmam ile orijinal kasetçaları çıkarılmış ve farklı bir cihaz takılması sebebiyle pasif hale gelen bilgi ekranını tekrar çalışır hale getiriyorum. Bilgi ekranında Renault, Megane 1 , herhengi bir isim , Nick gibi kişinin belirleyebileceği yazıyı yazdırabiliyorum.
OL7J44.jpg
[/URL][/IMG]

Süpersiniz , helal olsun, I2C protokolündeki verileri ne ile yakaladınız çok merak ettim. Orjinal kasetçalar takılı ikende istediğimiz yazıyı yazdırabiliyormuyuz? Örneğin şarkı ismi, bluetooth, telefon, Aux vs. gibi.:eyv

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orijinal kasetçalar bağlıyken istediğim yazıyı yazdırmam mümkün değil. Çünkü o anda veriyolunda master olarak orijinal cihaz bağlı. Bu sistemde köle sayısı birden çok olabiliyor ama master 1 adet.
Gece görüntüsüde isteriz.:eyv

Arkadaki ağaçlar göründüğüne göre işe yaramış :eyv

Süpersiniz , helal olsun, I2C protokolündeki verileri ne ile yakaladınız çok merak ettim. Orjinal kasetçalar takılı ikende istediğimiz yazıyı yazdırabiliyormuyuz? Örneğin şarkı ismi, bluetooth, telefon, Aux vs. gibi.:eyv

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün inci marka yeni akü almak zorunda kaldım. 200tl verdim. Bakalım ne kadar gidecek.

blackdiamond

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
9djjP3.jpg
5 tl ye renault yazısı almıştım. Vidaladım düşmesin diye ama erinmemişler ona bile göz dikmişler bugün yeller esiyordu olduğu yerde :sinirli

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Markaya inanmıyorum artık, uzun süredir mutlu kullanıyordum bu zamana kadar da hiç sıkıntı yaşamamıştım garantisi biteli 1 ay oldu arızalandı, denk mi getiriyorlar artık bilemedim. Zaten çoğu aynı fabrikadan çıkıyor bantlar bile aynı etiket farklı, kendileri piyasa oluşturuyorlar A aküsü 250, B aküsü 225 , C aküsü 200. Birde bazı büyük şirketlere ürettikleri aküler var ucuza satılıyor, onlardan uzak durmak yeterli bence.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
gaz kesicinin filtresini değiştirdim.... hiç bişiyi yokmuş...açmışken değiştiriyim dedim..100 bin rahat gider...
gaz fışkırmasın diye bişiler yaptım...ama acayip fışkırdı ))

oto gazcıya gittim....kafam kadar olan gaz filtresini , küçüklerine çevirttim..
arkadaş gaz filtresi sökme aparatı aldım...öyle bi sıkıyolarki menteşe olmadan sökülmüyo...
bu sorunu... küçük gaz filtrelerinden taktırarak çözdüm ))

Son düzenleme: