Bugün Renault 9'unuz için ne yaptınız ?

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugun on teker bılyelerım degısti..çin malı takmamak gerektıgını bugun bır kez daha ogrendım.4 ay once degıstırımıstım dagılmıs ıkısıde..sımdı yapmak ıstedgıım rfc sticker yapıstırmak.gec ıle kaldım yapıstrmak ıcın :)
Hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız.:eyv

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Leş gibi olan sigorta panelini güzelce temizleyip zımparaladım.:DTavsiye ederim gerçekten faydasını göreceksiniz.:eyv
002qeh.jpg

lkee26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vette gold banana muz silecek aldım takmaya çalıştım ama takamadım :sinirli :D

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vette gold banana muz silecek aldım takmaya çalıştım ama takamadım :sinirli :D
Kardeşim bende takamamıştım ilk başta.Sonra bi baktım megane sileceği almışım.:DSileceği şoför tarafına doğru itip çıkartacaksın yeniyi ise tam terse çekerek takacaksın.Bu sağ taraf için.:eyv

lkee26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim bende takamamıştım ilk başta.Sonra bi baktım megane sileceği almışım.:DSileceği şoför tarafına doğru itip çıkartacaksın yeniyi ise tam terse çekerek takacaksın.Bu sağ taraf için.:eyv

Çok uğraştım ama bir türlü olmadı 6 tane aparat var takılması için ancak her aparatın araç grubu farklı ve o araç grupları içinde bizim R9'lar yok hangi aparatla takacağız bu konudada bilgi verirsen çok sevinirim yoksa elimde kalacak silecekler takmaya çalışırken :D

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok uğraştım ama bir türlü olmadı 6 tane aparat var takılması için ancak her aparatın araç grubu farklı ve o araç grupları içinde bizim R9'lar yok hangi aparatla takacağız bu konudada bilgi verirsen çok sevinirim yoksa elimde kalacak silecekler takmaya çalışırken :D
Aynı şeyleri yaşıoruz kardeşim benim aldığımdada bir sürü aparat vardı.Hatta ertesi gün değiştirmeye gittim kasiyer torosuna aldığını ama uymadığını söyledi:DBence değiştir derim çünkü büyük ihtimal uymayacak:eyv

lkee26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı şeyleri yaşıoruz kardeşim benim aldığımdada bir sürü aparat vardı.Hatta ertesi gün değiştirmeye gittim kasiyer torosuna aldığını ama uymadığını söyledi:DBence değiştir derim çünkü büyük ihtimal uymayacak:eyv
Biraz zorlayarak biraz farklı aparatlar kullanarak sonunda taktım sileceklerimi normal uygulamasından farklı oldu ama oynama veya gevseklik olmadığı için sorun yok gibi aksam resimleri paylaşacağım bu arada ilginiz için ayrıca teşekkür ederim :)
Ayrıca eksik kalan arka tampon şeridimde bugün teslim edildi iş çıkışı onuda uyguladım yarında kısmetse alarm ve sustalı anahtarlarım yapılacak :eyv

Ve resimleri eski konum olan http://www.renaultfanclub.com/renau...amamland-yepyeni-haliyle-alb-no-spr-ngim.html linkinden ulaşabilirsiniz

Son düzenleme:

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugun aracıma güneşlik taktırdım ve muz tipi silecek almıştım öyle bagajda duruyordu onuda taktırdım son olarakta dıştan bir güzel yıkadım... ve işte resimler..
güneşlik + silecek montajı= 10 TL
:eyv
b3mi.jpg

4333.jpg

qtix.jpg

9wop.jpg

jhhd.jpg

0rds.jpg

0y3p.jpg

csvh.jpg

div4.jpg

*Renault9